Xenium

Cep Telefonu

  GPRS

  Xenium

  Cep Telefonu

  Her zaman şık, her zaman hazır

  Philips Xenium F322, tam boyutlu QWERTY klavyesiyle sizi hayata bağlar ve uzun pil bekleme süresiyle sizi yarı yolda bırakmaz. Arkadaşlarınızla MSN ya da QQ üzerinden kolayca mesajlaşabilir, sohbet edebilir ve çift SIM kart özelliğiyle özel hayatınızı iş hayatınızdan ayırabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her zaman şık, her zaman hazır

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • Up to 10 hours of talk time

  Up to 10 hours of talk time

  Talk longer too! Now enjoy up to 10 hours of conversation with a single charge, reducing the need to travel with a charger.

 • 2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı kişi listesi için Çift SIM özelliği

  2 farklı telefon numarası kullanarak yaşamınızı ve kişi listenizi daha iyi organize edin. Çift SIM sayesinde her yere 2 telefon taşımanız gerekmez.

 • 2 megapiksel flaşlı kamerayla düşük aydınlatma koşullarında fotoğraf çekin

  2 megapiksel flaşlı kamerayla düşük aydınlatma koşullarında fotoğraf çekin

  Telefonunuzun 2 megapiksel dahili kamerasıyla hareket halindeyken fotoğraf çekin. Üstelik dahili flaşı sayesinde düşük aydınlatma koşullarında bile mükemmel sonuçlar alın.

 • Kolay ve hızlı metin girişi için tam boyutlu QWERTY klavye

  Philips cep telefonunuz tam boyutlu QWERTY klavyesiyle hızlı ve basit bir şekilde mesaj yazmanızı sağlar. Her an her yerde mesaj yazabilir ve arkadaşlarınızla rahatlıkla sohbet edebilirsiniz!

 • Şık ve küçük

  Philips cep telefonunuzun modern tasarımı ve şık kaplamasıyla kendinizi cesur bir şekilde ifade edin. Yeni bir trendin yaratıcısı olun, takipçisi değil!

 • Bluetooth stereo müzik keyfi

  Philips cep telefonunuz A2DP Bluetooth Profilini destekler. Bu sayede, sevdiğiniz müziği Bluetooth kulaklıklarınızla yüksek stereo kalitesiyle kablosuz dinleyebilirsiniz.

 • İstasyon bilgisi ve veri servisleri için Radyo veri sistemi

  Radyo Veri Sistemi (RDS) frekanslarını hatırlamaya gerek kalmadan radyo istasyonlarını ayarlayabilmenizi sağlar. Standart modda. RDS, çabuk ve kolay ayarlama sağlamak için iletim frekansının yerine istasyon ismini görüntüler. RDS ayrıca haberler ya da istasyon bilgileri gibi metin mesajlarının doğrudan radyo göstergesine gönderilmesine olanak sağlar. Avrupa'da çoğunlukla kullanılan şekilde, RDS metni radyo frekansının yayın yaptığı frekansla aynı frekanstan gönderilir. Temel RDS göstergesini (istasyon adı) seçebilir ya da ek metin tabanlı hizmetler için üye olabilirsiniz.

 • MicroSD bellek kartı yuvası ile daha fazla bellek / veri saklama

  Artık telefonunuzun dahili bellek kartı yuvasına MicroSD bellek kartı takarak ekstra kapasitenin ve daha fazla multimedya dosyası saklayabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gösterilen teknik özellikler Bluetooth kapalı iken ve ilk tam dolu pil ile test edilmiştir. Gerçekleşen performans, ağ servis sağlayıcısı ve kullanıma bağlıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: