Triband

  Xenium

  İnanılmaz pil ömrü!

  Step out in confidence with your Philips Xenium 9@9g and enjoy the real freedom of being always connected - thanks to an incredibly long battery life. The 9@9g is a compact powerhouse to keep you ahead. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnanılmaz pil ömrü!

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8,5 saate kadar konuşma süresi

  8,5 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8,5 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • Diğer cihazlarla kablosuz bağlantı için Bluetooth

  Bluetooth technology allows easy wireless connection to other Bluetooth devices on the go. Enrich your mobile experience by using your Bluetooth headset, and easily and quickly receive and share files on your phone wirelessly.

 • MP3 ringtones for a personalized and rich audio experience

  MP3 ringtones let you choose the sounds of your favorite songs for a personalized and rich audio experience just by selecting an MP3 file to set as your ringtone.

 • Megapixel digital camera

  Telefonunuzda bulunan 1,3 megapiksel çözünürlüklü (1024x1280 piksel) dahili dijital kamera ile hayatınızın değerli anlarını her an, her yerde yakalayabilirsiniz. Canlı fotoğraflar çekmek ve bunları duvar kağıdı ve fotocall olarak kullanmak veya daha sonra MMS yoluyla göndermek için kamera tuşuna basın.

 • Java 2.0 teknolojisi

  Java 2.0 teknolojisi, telefonunuzu yükleyeceğiniz yeni oyun ve uygulamalarla geliştirmenizi ve kişiselleştirmenizi mümkün kılar.

 • Bright 262K color OLED main display

  With the full-color 262K main OLED display, enjoy all your images, pictures and simple animations in crisp and vibrant color.

 • Sesli randevu hatırlatıcı

  Randevu zamanını kullanıcılara sesli uyarıyla hatırlatacak mesajlar yaratmak için, gelişmiş ajanda fonksiyonu.

 • Her birine 5 numara kaydedilebilen 1000 girişlik telefon rehberi

  Her biri 5 numara olmak üzere hafızada 1000 kişiye kadar saklama kapasitesi sayesinde tüm iş ve kişisel bağlantılarınız elinizin altında.

 • 30 dakika ses kayıt kapasitesi

  30 dakikaya kadar sesli not, sesli ajanda veya konferans görüşme kaydedebilir, daha sonra göz atmak üzere telefonun hafızasına kaydetmek için MMS (Multimedya Mesajlaşma Servisi) yoluyla ses içeriği yükleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: