Xenium

  Xenium

  CT6508/00DBEURO Benzer ürünler bul

  İnanılmaz Özgürlük

  Philips Xenium 9@9c yüksek beklentileri olan ve kaliteden ödün vermeyen, meşgul ve sürekli seyahat eden yöneticiler için tasarlanmış üç bantlı bir kapaklı telefondur. Tüm faydaları görün

  CT6508/00DBEURO Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İnanılmaz Özgürlük

Ultra Uzun Pil Ömrü!

 • 1 aya kadar bekleme süresi

  1 aya kadar bekleme süresi

  Telefon, tek bir şarjla 1 aya kadar sürekli açık ve bekleme modunda kalabilir.

 • 8,5 saate kadar konuşma süresi

  8,5 saate kadar konuşma süresi

  Telefon, tek bir şarjla 8,5 saate kadar konuşma süresini destekleyebilir.

 • 7MB dahili bellek kapasitesi

  7MB dahili bellek kapasitesi, kişisel fotoğraflarınızı, melodilerinizi, mesajlarınızı, oyunlarınızı ve daha fazlasını saklamanızı mümkün kılar.

 • Her birine 5 numara kaydedilebilen 1000 girişlik telefon rehberi

  Her biri 5 numara olmak üzere hafızada 1000 kişiye kadar saklama kapasitesi sayesinde tüm iş ve kişisel bağlantılarınız elinizin altında.

 • 20 MMS ve 300 SMS'e kadar geniş saklama kapasitesi

  Telefonun dinamik saklama özelliği, geniş kapasiteli belleğinde aynı anda 20 MMS (Multimedia Messaging Service - Multimedya Mesaj Servisi) ve 300 SMS (Short Message Service - Kısa Mesaj Servisi) bulundurabilir

 • 15 ses kayıt ayarı kaydedin

  Telefon, 15 adet 1 dakikalık ses kayıt ayarı kaydedebilir; bu da önemli notları, konuşmaları ve kişiselleştirilmiş çalma tonlarını kaydedebilme esnekliği sağlar.

 • Ses tanıma ve ses kaydı

  Ses tanıma özelliği, basit bir ses komutuyla numara çevirebilmenizin yanı sıra telefon konuşmalarını ve sesli not kayıtlarını kaydedebilmenizi sağlar. İsim listenizden bir numarayı çevirmek ya da belirli bir fonksiyonu etkinleştirmek için sadece ismi ya da sözcüğü söyleyin. Ses kayıtlarını çalma tonu, SMS alarmı ya da MMS mesajı olarak kullanabilirsiniz.

 • Hızlı konuşma kaydı

  Telefon konuşması kaydı, bir telefon konuşmasını hızlı bir şekilde kaydetmenin en kolay yoludur. Önemli telefon konuşmalarını kaydetmek için sadece konuşma modunda SMS tuşuna basın ve tuşu basılı tutun. Sistem, her biri 1 dakika olmak üzere 15 konuşmayı kaydedebilir.

 • GSM900/1800/1900 üç bantlı telefon

  900MHz, 1800MHz ve 1900MHz seçeneklerini içeren GSM modu, telefonunuzun tüm dünya da kapsama alanında olmasını sağlar.

 • Java 2.0 teknolojisi

  Java 2.0 teknolojisi, telefonunuzu yükleyeceğiniz yeni oyun ve uygulamalarla geliştirmenizi ve kişiselleştirmenizi mümkün kılar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: