Fidelio

  Philips Fidelio SoundHub

  2.1 Ev sineması hoparlörleri

  TV'nize sinematik surround sesi kolayca ekleyin

  Philips CSS9211 SoundHub ev sineması hoparlörleriyle TV'nizin ses kalitesini yükseltin. 360Sound hoparlörlerde ses sürücüleri öne ve yanlara yerleştirilmiştir; böylece sesler odanızı, tıpkı sinema salonlarında olduğu gibi, her yönden eşit bir biçimde doldurur. Tüm faydaları görün

 • TV'nize sinematik surround sesi kolayca ekleyin

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Fidelio SoundHub 2.1 Ev sineması hoparlörleri

Gümüş CSS9211/12 Benzer ürünler bul

TV'nize sinematik surround sesi kolayca ekleyin

Sesin tutkusu

 • Öne ve yanlara yerleştirilmiş hoparlör sürücülerinden yükselen 360Sound

  Öne ve yanlara yerleştirilmiş hoparlör sürücülerinden yükselen 360Sound

  Geleneksel 2.1 ev sineması hoparlörlerinden çok farklı olan 360Sound hoparlörler, her bir uydu hoparlörde üç sürücüyle benzersiz bir tasarıma sahiptir. Biri önde, ikisi yanlarda yer alan sürücüler, dinleyiciyi sarmalayan derin bir ses çıkışı için uygun şekilde açılandırılmıştır. Çift kutup ilkesine ek olarak Philips, sarmalayan ses etkisini daha da artıran patentli bir algoritma kullanmaktadır. Yumuşak dome tweeter'lar, Neodimyum mıknatıslar ve D Sınıfı dijital amplifikatörler gibi birinci kalite akustik bileşenlere sahip olan 360Sound, her açıdan benzersiz ses çıkışıyla size evde gerçek bir sinema deneyimi yaşatır.

 • Birden çok ses bağlantısıyla ek AV cihazlarını bağlayın

  Birden çok ses bağlantısıyla ek AV cihazlarını bağlayın

  Eğlencenizin her anında sinematik surround sesin keyfini çıkarmak için ek Ses/Görüntü cihazlarını SoundHub ev sineması hoparlörlerinize kolayca bağlayabilirsiniz. Örneğin mevcut dijital veya analog bağlantılardan birini (Optik Giriş, Koaksiyel Giriş veya 2 AUX girişi) kullanarak Blu-ray veya DVD oynatıcısı yad a oyun konsolu bağlayın. Ayrıca yan taraftaki Music iLink bağlantısını kullanarak MP3 çalarınızı da bağlayabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli alüminyum kaplama sofistike tasarım

  Yüksek kaliteli alüminyum kaplama sofistike tasarım

  Alüminyum, dünya genelinde çoğu üst düzey iç tasarımcının modern tercihidir ve yaratıcılığın ifade edilmesini sağlar. Hafif ve güçlü olan alüminyum, ultra ince ve dayanıklı profilleri mühendisliğin mükemmelliğini sergileyen simgesel tasarımlar oluşturulmasına yardımcı olan özgün bir malzemedir. Ev sineması sistemlerinin her odada göz alıcı olmalarını ve tüm dikkatleri üzerlerinde toplamalarını sağlar.

 • iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  Ses girişi, ev sinema sistemiyle basit bir bağlantı kurarak müziğinizi doğrudan iPod/iPhone/iPad, MP3 çalar veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca dinlemenizi sağlar. Müziğinizi Philips Ev sineması sisteminin üstün ses kalitesiyle dinlemek için tek yapmanız gereken, ses cihazınızı Ses girişi jakına bağlamak.

 • Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Dijitale geçin, müziklerinizin ve videolarınızın gerçek kalitesini keşfedin. Dolby Digital ve DTS Digital Surround, dijital müzik ve videoları canlandırıp güçlendirdiği için stereo müzik sesleri bile mükemmel çıkar. Böylece ev sineması hoparlörünüzle gerçek surround sesin keyfini sürebilirsiniz.

 • Tek bir kabloyla TV'nize kolayca bağlanır

  Tek bir kabloyla TV'nize kolayca bağlanır
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: