SoundBar Ev sineması hoparlörleri

  SoundBar Ev sineması hoparlörleri

  Tüm TV'ler için güçlü ses

  Philips CSS5123 ev sineması hoparlörüyle tablet/akıllı telefonunuzdan dinlediğiniz müzikler ve izlediğiniz filmler hayat bulsun. Android™ DLNA cihazınızdaki veya PC'nizdeki film ve müziklerin keyfini aile ve arkadaşlarınızla birlikte kablosuz olarak yaşayın. Tüm faydaları görün

 • Tüm TV'ler için güçlü ses

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Tüm TV'ler için güçlü ses

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

SoundBar Ev sineması hoparlörleri

Virtual surround, Kablosuz subwoofer, Android için CSS5123/12 Benzer ürünler bul

Tüm TV'ler için güçlü ses

kablosuz subwoofer ile

 • Tüm Android™ DLNA telefon ve tabletlerle çalışır

  Tüm Android™ DLNA telefon ve tabletlerle çalışır

  Bu ev sineması hoparlörü tüm Android™ DLNA tablet ve telefonlarla uyumludur; bu sayede en sevdiğiniz film, müzik ve fotoğrafları kablosuz olarak izleyip dinleyebilirsiniz. Ev sineması hoparlörünüzü ve Android cihazlarınızı aynı Wi-Fi ağına bağladığınız anda eğlencenin sonsuz dünyasına dalabilirsiniz.

 • SimplyShare ile kablosuz film ve müzik akışı

  SimplyShare ile kablosuz film ve müzik akışı

  Philips SimplyShare ile en sevdiğiniz müzik, film ve fotoğrafları doğrudan Android DLNA tablet/telefonunuzdan ev sineması sisteminize yönlendirebilirsiniz. Ev sineması hoparlörünüzü, TV'nizi ve Android cihazlarınızı Wi-Fi ağınıza bağlar bağlamaz medya dosyalarınızın akışını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Tüm medya dosyalarınız için Dahili Akıllı Medya Oynatıcı

  Tüm medya dosyalarınız için Dahili Akıllı Medya Oynatıcı

  Dahili Akıllı Medya Oynatıcı sayesinde tüm medya dosyalarınızı ev sineması hoparlöründen çalabilirsiniz. Müzik, video ve fotoğraflarınızı kanepenizin rahatlığında izleyip dinlemek için tek yapmanız gereken, ev sineması hoparlörünüzün USB konektörüne/SD kart yuvasına* harici bir sabit sürücü, USB sürücü veya SD kart takmak.

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Yalnızca belirli modeller için geçerlidir; bütün ayrıntılar için lütfen ürün özelliklerine bakın.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: