Kablosuz Baz İstasyonu

  Bağlantılı ev deneyiminizi paylaşın

  Güvenli, sağlam ve hızlı bir kablosuz ağ oluşturabilmeniz için gereken, CPWBS054 kablosuz baz istasyonudur Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bağlantılı ev deneyiminizi paylaşın

Kablosuz ağınızın kalbi

 • Yazılım, üniteyi 3 dakikada kurmanıza yardımcı olur

  Bu cihazı kurulum sihirbazı ile adım adım ilerleyerek deneyimsiz PC kullanıcıları bile kolayca kurabilir

 • UPnP, çeşitli cihazların birbirleriyle iletişim kurmasına olanak verir

  UPnP (Evrensel Tak ve Çalıştır), çeşitli aygıtların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bir ağ protokolü anlamındadır. Belirli içerikleri (resim, ses veya video dosyaları) oynatabilen aygıtlar ağ üzerinde kendilerini tanıtıp bu tür dosyaları saklayan veri depolarına bağlanabilirler. Böylece bir dosya, kesintisiz eğlence deneyimi için bunlar arasında alınıp verilebilir.

 • Saniyede 54 Mega bit hız

  54 Mbps (802,11g) hız, saniyede 54 megabitlik güçlü bir veri hızı sağlayan 802,11g WiFi standardıdır. Aynı zamanda 2,4 GHz frekans bandında çalışır ve toplam bant genişliğini yükseltmek için farklı bir sinyal teknolojisi kullanır

 • Herhangi bir WiFi cihazına bağlanabilir

  Wi-Fi sertifikası, diğer tüm Wi-Fi ürünleri ile iletişim kurabileceğinizi garanti eder. Wi-Fi komitesinde endüstri standartlarını belirleyen Philips, Microsoft, IBM, Dell ve diğer şirket temsilcileri bulunur.

 • Ürününüzü güncel tutmak için Internet üzerinden güncellenebilir

  Yeni özellikler, fonksiyonlar ve geniş bantlı bağlantı üzerinden Internet'ten doğrudan cihazınıza otomatik olarak indirilen ortam dosya formatları.

 • Yüksek Düzeyde Güvenlik

  WiFi tarafından sağlanan kablosuz güvenlik. Bazı durumlarda kablosuz verileri korumak için sadece WAP, WEP veya Tkip yeterli olabilir. WEP, 40 bit (64 bit de denir) veya 108 bit (128 bit de denir) şifreleme modunda bulunur. 108 bit şifreleme, çözülmesi daha uzun süren bir şifreleme algoritması olduğundan, temel 40 bit (64 bit) şifrelemeden daha fazla güvenlik sağlar.

 • Açık IEEE802.11 standardına dayalı kablosuz RF iletişimi

  WiFi standardı, ayrı odalarda bulunan bilgisayarlar, çevre birimleri ve audio/video aygıtları arasında kablo bağlantısı yapılmasına gerek olmadığı anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: