Bluetooth

  Mikro Hi-Fi Sistem

  Bluetooth teknolojisiyle kablosuz müzik keyfi

  Bluetooth teknolojisine sahip BTM177 mikro müzik sistemi sayesinde cep telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki müziğin keyfini kablosuz olarak çıkarabilirsiniz. Eksiksiz ses sistemi özellikleri arasında elleri kullanmadan görüşme yapabilme ve telefon çağrıları ile müzik arasında geçiş yapabilmeyi sağlayan dahili mikrofon da vardır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mikro Hi-Fi Sistem

Bluetooth, aramalar için dahili hoparlörler BTM177/12 Benzer ürünler bul

Bluetooth teknolojisiyle kablosuz müzik keyfi

cep telefonu veya PC'den

 • Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Cihazınızı Philips Hi-Fi sisteminiz üzerindeki USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Müziğiniz doğrudan cihazdan çalınacaktır. Artık önemli anlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Bluetooth teknolojisi ile cep telefonundan ve bilgisayardan müzik çalın

  Bluetooth teknolojisi ile cep telefonundan ve bilgisayardan müzik çalın
 • Cep telefonundan elleri kullanmadan arama yapabilmek için dahili mikrofon ve hoparlörler

  Cep telefonundan elleri kullanmadan arama yapabilmek için dahili mikrofon ve hoparlörler
 • Telefon konuşmaları ile müzik çalma arasında otomatik geçiş

  Telefon konuşmaları ile müzik çalma arasında otomatik geçiş
 • Bas ve tiz geliştirme için ses gücü

  Ses spektrumunda yüksek ve alçak frekanslar insan kulağı tarafından daha az algılanır; özellikle düşük ses seviyelerinde. Ses Gücü özelliği etkinleştirildiğinde, bas ve tizler yükseltilecek, böylelikle daha dengeli bir ses algısı sağlanacaktır.

 • 50W RMS toplam çıkış gücü

  Bu Philips hoparlör 50W RMS toplam çıkış gücüne sahiptir. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Tek dokunuşla 2X hızda MP3 dijital kayıt, bilgisayar gerekmez

  USB yığın depolama aygıtınızı Philips ses sistemindeki USB portuna takın ve en sevdiğiniz müziği CD'lerden, USB aygıtınıza veya MP3 çalarınıza kaydetmeye başlayın; tek bir dokunuşla ve bilgisayara gerek olmadan.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: