Eşleşmemiş

  LCD monitör

  Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

  BDL4251VM/04 ekran ile önemli bilgileri veya pazarlama mesajlarınızı hedef kitlenize büyüleyici bir netlikte sunun. Etkileşimli dokunmatik ekran sayesinde müşterinizin ilgisini her zamankinden daha fazla çekebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD monitör

107 cm (42"), multimedya, Full HD BDT4251VM/04 Benzer ürünler bul

Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

107cm/42" dokunmatik ekranlı LCD Ekran ile

 • 7/24 çalışma için tasarlandı

  7/24 çalışma için tasarlandı

  Genel reklam ekranları, en zorlu uygulamalarda kullanılır. Bu nedenle ekranlar, 7/24 çalışma gerektirebilen ağır çalışma şartları için özel olarak tasarlanmış ve test edilmiştir.

 • 4 Dokunma Noktası

  4 dokunma noktasıyla daha interaktif bir deneyimin tadını çıkarın. Uygulamanızı eşzamanlı olarak kullanma ihtiyacı duyan birden fazla kullanıcınız olduğunda ideal olan 4 Dokunma Noktası, son derece uygun maliyetli bir çözüm sunar.

 • Optik Dokunmatik Görüntüleme

  Ekranın her köşesine birer adet yerleştirilen 4 kamerası sayesinde hiçbir fiziksel baskı gerekmeksizin kusursuz netlik ve hızlı optik dokunmatik görüntüleme elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Dokunmatik ekran, ister çıplak veya eldivenli parmağınızla ister 4mm'lik bir dokunmatik kalemle olsun, hızlı tepki verir ve istediğiniz doğruluk seviyesini sağlar.

 • Yazılımdan Bağımsız

  Dokunmatik ekranlarımız yazılımdan bağımsız olup, Windows XP/7 ve Mac OS dahil olmak üzere piyasadaki birçok dokunmatik ekran yazılımıyla uyumlu çalışır. USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kalibrasyon gerektirmez.

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü, size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • Daha net görüntüler için yüksek parlaklık

  Ortam parlaklığı yüksek olan alanlarda 700 nit panel ile daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Hedef kitleniz, doğrudan güneş ışığı almadığı halde normalden daha parlak olarak yerlerde daha iyi görüntü kalitesiyle optimum seyir keyfi yaşayabilir.

 • Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır

  Ekran ayarları, kullanıcının müdahalesi gerekmeksizin ortam ışığına uygun olarak yapılır.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB (KYM) bağlantı yapar. Analog sinyal çevrilmesi işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyalin sayesinde azaltılmış titreşim ve daha net bir resim elde edilir. HDMI, kaynak cihazıyla arasında akıllıca bir şekilde en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya koruması kullanır.

 • Gelişmiş görüntü tutukluğu önleme fonksiyonu

  Uzun bir süre boyunca ekranda kalan hareketsiz görüntüler, LCD ekranlarda gölge görüntülere veya görüntü tutukluğuna neden olabilir. LCD ekranlardaki görüntü tutukluğu kalıcı olmamasına rağmen, özellikle içeriğin 7/24 gösterildiği yerlerde bu durumu önlemek isteyebilirsiniz.

 • Kızılötesi Dokunmatik

  Ekranın en üst kısmında bulunan görünmez kızılötesi ağ sayesinde parmakla, eldivenle veya dokunmatik kalemiyle dokunduğunuzda bile şaşırtıcı bir hassasiyet ve hızlı bir yanıt elde edebilirsiniz. Ayrıca "hayalet nokta" da bulunmaz.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: