Eşleşmemiş

  LCD monitör

  Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

  BDT3215EM/04 ekran ile önemli bilgileri veya pazarlama mesajlarınızı hedef kitlenize büyüleyici bir netlikte sunun. Etkileşimli dokunmatik ekran sayesinde müşterinizin ilgisini her zamankinden daha fazla çekebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD monitör

81 cm (32"), multimedya, HD Ready BDT3215EM/04 Benzer ürünler bul

Hedef kitlenizle daha fazla etkileşim kurun

81cm/32" dokunmatik LCD ekran ile

 • 7/24 çalışma için tasarlandı

  7/24 çalışma için tasarlandı

  Ekranlarımız günümüzün hiç uyumayan iş dünyasına uyum sağlayacak şekilde 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek düzeyde kalite için üstün bileşenlerden yararlanan bu ürün serisindeki modellerin kesintisiz güvenilirlik sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 • Optik Dokunmatik Görüntüleme

  Ekranın her köşesine birer adet yerleştirilen 4 kamerası sayesinde hiçbir fiziksel baskı gerekmeksizin kusursuz netlik ve hızlı optik dokunmatik görüntüleme elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Dokunmatik ekran, ister çıplak veya eldivenli parmağınızla ister 4mm'lik bir dokunmatik kalemle olsun, hızlı tepki verir ve istediğiniz doğruluk seviyesini sağlar.

 • 4 Dokunma Noktası

  4 dokunma noktasıyla daha interaktif bir deneyimin tadını çıkarın. Uygulamanızı eşzamanlı olarak kullanma ihtiyacı duyan birden fazla kullanıcınız olduğunda ideal olan 4 Dokunma Noktası, son derece uygun maliyetli bir çözüm sunar.

 • Yazılımdan Bağımsız

  Dokunmatik ekranlarımız yazılımdan bağımsız olup, Windows XP/7 ve Mac OS dahil olmak üzere piyasadaki birçok dokunmatik ekran yazılımıyla uyumlu çalışır. USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kalibrasyon gerektirmez.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

  Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar genellikle ekranlarına derinliğinin artmasına neden olur ve kablo karmaşasına yol açar. Bu nedenle arka kapağında, bir küçük boyutlu profesyonel PC'nin entegre edilmesi uygun bir Akıllı yuva bulunan bu ekranı tasarladık. Bunun yanı sıra, kablo yönetim sistemi kablolarınızı düzenli ve profesyonel görünümde tutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

 • Gelişmiş görüntü tutukluğu önleme fonksiyonu

  Uzun bir süre boyunca ekranda kalan hareketsiz görüntüler, LCD ekranlarda gölge görüntülere veya görüntü tutukluğuna neden olabilir. LCD ekranlardaki görüntü tutukluğu kalıcı olmamasına rağmen, özellikle içeriğin 7/24 gösterildiği yerlerde bu durumu önlemek isteyebilirsiniz.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

 • RS232 ile Uzaktan Yönetim ve Yapılandırma

  Uzaktan Yönetim kullanıcının ekranları RS232 protokolünü kullanarak kontrol etmesine ve ayarlamasına olanak sağlar. CEC komutlarını kullanarak, reklam ağınızdaki tüm ekranları her zaman tamamen kontrol edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: