plazma monitör

  Çok Fonksiyonlu Ekran Çözümü

  Halka açık iç mekan uygulamaları için özel olarak tasarlanmış son teknoloji ürünü ve uygun maliyetli bir plazma monitör. Üst düzey ölçümleyici, gelişmiş dijital video işlemci ve en son plazma teknolojisi mesajınızın en ideal şekilde görüntülenmesini sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Çok Fonksiyonlu Ekran Çözümü

42" Geniş Ekran VGA Plazma Monitör

 • SXGA ve HDTV'ye kadar çoklu video giriş formatı ile uyumludur

  Genel kullanımda video içeriği farklı çözünürlük ve en, boy oranlarında çeşitli formatlar halinde sağlanır. Bu sebeple, belli bir ekran çözünürlüğünde optimum görüntü sağlamak için içeriğin yeniden formatlanması gerekmektedir. Bir üst sınıf ölçekleyici SXGA'ya kadar her tür video formatının optimum yeniden formatlanmasını garantiler.

 • Diğer monitörlerle paylaşım için VGA loop through

  Aynı giriş sinyalini birden fazla ekranın paylaşması gerektiği durumlarda VGA loop through, VGA giriş sinyalinin amplifiye edildiği ve bir sonraki monitöre bağlanabilecek bir VGA çıkış konektöründe sağlanan ekonomik bir çözüm sunar

 • Geniş analog ve dijital bağlanırlık seçenekleri

  Çok yönlü ekran çözümleri çok yönlü analog ve dijital bağlanırlık gerektirir.

 • SRS ve hoparlörlerle dahili audio amplifikatör

  Eğer bir uygulama için daha iyi ses kalitesi gerekiyorsa bu monitör SRS surround ses işleme, dahili hoparlör ve daha büyük harici hoparlör bağlama yeteneği sunar

 • Dikey mod kullanımı

  Bu ekran güvenli bir biçimde dikey olarak monte edilebilir.

 • Sessiz ve güvenilir fansız çalışma

  Fansız çalışma sessizdir ve monitörün içinde toz toplanmasını önleyerek ürün güvenilirliğini artırır.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • Dahili tuner ve genişletilmiş video bağlanırlığı

  Bazı uygulamalar PC girişlerinden daha fazlasına gereksinim duyar. Televizyon sinyali algılama için RF tuner ve s-video, scart ve komponent video gibi video konektörleri çoklu cihazlar için geniş giriş olanakları sunar.

 • Yüksek parlaklık (1000cd/m2) ve 2000:1 kontrast oranı

  Aydınlatma koşullarının değişken ve genelde kontrol dışı olduğu kamuya açık ortamlarda yüksek çözünürlük ve kontrast değerleri oldukça yararlıdır.

 • Bıçak keskinliğinde görüntüler için hareket uyarlamalı olarak satırların üst üste binmesini engelleme

  Bu akıllı titreşim engelleme algoritması, video kaynağı tipini (Durağan Görüntü, Hareketli Görüntü veya Film) tespit edebilir ve otomatik olarak Yer, Zaman veya Film modunda satır bindirme engelleme işlemini optimize eder. Bunun sonucunda her zaman bıçak keskinliğinde ve sağlam görüntüler sunar.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • PiP, aynı anda ikinci bir kaynaktan gelen görüntünün izlenmesine olanak verir

  Eşzamanlı olarak iki farklı kaynaktan gelen görüntülerin izlenmesine olanak verir. Bunlar iki video kaynağı da olabilir, veri ve grafiklerden oluşan bir kombinasyon da olabilir

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: