Eşleşmemiş

    Çoklu Dokunmatik Ekran

    Bu UltraHD ekranla çoklu dokunmatik deneyiminin

    Hedef kitlenize hiç olmadığınız kadar yaklaşın. Hızlı, hassas ve son derece dayanıklı olmasının yanı sıra yüksek performans, güvenilirlik ve işlevsellikle öne çıkar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Signage Solutions Çoklu Dokunmatik Ekran

84 inç, Kenar LED Arkadan Işıklandırma, Ultra HD BDL8470QT/00 Benzer ürünler bul

Bu UltraHD ekranla çoklu dokunmatik deneyiminin

yeni seviyesini keşfedin

  • Gerçek Çoklu Dokunmatik özelliği ile muhteşem etkileşim deneyimini yaşayın

    Gerçek Çoklu Dokunmatik özelliği ile muhteşem etkileşim deneyimini yaşayın

    Entegre dokunmatik teknolojisi sayesinde, artık yepyeni düzeyde bir etkileşim mümkün. Mükemmel çalışabilirlik fırsatlarıyla birleştirilen daha fazla esneklik ve eş zamanlı optimum performansıyla size mükemmel kullanıcı etkileşimi sunar. Çoklu Dokunmatik ekranlar, otomatik dokunma tanıma özelliğiyle donatılmıştır. HID uyumlu olan USB konektör gerçek tak ve çalıştır işlevselliği sunar.

  • QuadViewer ile 4 farklı girişten içerik oynatın

    QuadViewer ile 4 farklı girişten içerik oynatın

    Ekranınızla daha esnek olun. Tek bir ekranda dört farklı girişten içerik oynatma özelliği sayesinde QuadViewer kontrol odaları, kurumsal ortamlar ve toplantı odaları için idealdir.

  • Hepsi bir arada çözüm yaratmak için isteğe bağlı OPS Yuvası

    Hepsi bir arada çözüm yaratmak için isteğe bağlı OPS Yuvası

    Ekranınızı hepsi bir arada dijital reklam çözümüne dönüştürün ve bağlı, akıllı ve güvenli bir ekran ağı oluşturun. Tak-Çıkar Özelliği (OPS), OPS standartlı bir ortam oynatıcı ekleyebileceğiniz endüstri standardı bir yuvadır. Bu kablosuz çözüm ihtiyacınız olduğu anda donanımınızı kurmanızı, kullanmanızı ve bakımını yapmanızı sağlar.

  • HTML5 ile içeriğinize bulut yoluyla bağlanın ve denetleyin

    HTML5 ile içeriğinize bulut yoluyla bağlanın ve denetleyin

    Dahili HTML5 tarayıcıyı kullanarak, içeriğinize bulut yoluyla bağlanın ve denetleyin. Reklam içeriğinizi çevrimiçi olarak tasarlayın ve bir ekranla veya tüm ağınızla bağlanın. Ağ bağlantısı için bir RJ45 internet kablosu takıp özel url adresinizle ekran bağlantısını yaptığınızda, bulut tabanlı içeriğinizi oynatmaya hazır olursunuz.

  • SmartCMS ile ücretsiz ve kullanımı kolay içerik yönetimi

    SmartCMS ile ücretsiz ve kullanımı kolay içerik yönetimi

    Dijital reklam içeriğinizi yönetmek için yalnızca Philips Signage Solutions ekranları ile birlikte çalışan, ücretsiz ve kullanımı kolay içerik yönetim sistemi. SmartCMS ile her gün 24 saat üzerinden kendi içeriğinizi oluşturabilir ve planlayabilirsiniz. Ağınızı oluşturmanız, içeriğinizi tasarlamanız ve oynatma listenizi planlamanız, içeriği oynatmaya hazır olmanıza yeter!

  • FailOver ile içeriğiniz sorunsuz çalışsın

    FailOver ile içeriğiniz sorunsuz çalışsın

    İçeriğinizin sorunsuz çalışması zorlu ticari uygulamalar için oldukça önemlidir. Bir içerik felaketiyle karşılaşma ihtimaliniz çok düşük olsa da FailOver, ortam oynatıcının arızalanması durumunda ekranda yedek içerik oynatan devrim niteliğindeki teknolojiyi içerik korumasıyla birlikte sunar. Birincil giriş başarısız olduğunda FailOver otomatik olarak devreye girer. Sadece birincil giriş bağlantısı ve bir FailOver bağlantısı seçerek anında korumaya hazır olun.

  • 4K Ultra HD: daha önce görmediğiniz çözünürlük

    Geleneksel Full HD ekrandan dört kat daha yüksek çözünürlükle yepyeni Signage Solutions deneyimini yaşayın. 3840 x 2160 pikselin sunduğu geliştirilmiş ve gerçeğe yakın görüntüler, yeni bir dünyaya açılan penceredir.

  • Optik Kızılötesi Dokunmatik

    Ekranın en üst kısmında bulunan görünmez kızılötesi ağ sayesinde parmakla, eldivenle veya dokunmatik kalemiyle dokunduğunuzda bile şaşırtıcı bir hassasiyet ve hızlı bir yanıt elde edebilirsiniz. Ayrıca "hayalet nokta" da bulunmaz.

  • Tüm önde gelen işletim sistemleriyle uyumludur

    Dokunmatik ekranlarımız yazılımdan bağımsızdır ve Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS ve Linux işletim sistemlerini destekler.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: