Eşleşmemiş

  Gözlüksüz 3D Ekran

  Çarpıcı derinliğe sahip 3D deneyimini yaşayın

  Mesajlarınızı mükemmel görüntü kalitesinde ve özel gözlük takmaya gerek kalmadan nefes kesici 3D etkisiyle iletin. 28 görüntü ile izleyicilerinizi etkisi altına alacak şaşırtıcı görüntüler sunabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Signage Solutions Gözlüksüz 3D Ekran

55 inç, Kenar LED Arkadan Işıklandırma, Full HD, Otostereoskopik 3D BDL5535VS/00 Benzer ürünler bul

Çarpıcı derinliğe sahip 3D deneyimini yaşayın

Özel gözlük takmaya gerek kalmadan

 • Otostereoskopik 3D

  Otostereoskopik 3D

  Otostereoskopik 3D etkisi sayesinde, özel gözlük takmaya gerek kalmadan muhteşem 3D deneyiminin keyfini çıkarın. Lentiküler teknolojiyle mükemmel netlik ve derinlik veren bu etki, 3D deneyiminizin daha canlı ve keyifli bir hale gelmesini sağlar.

 • 7/24 çalışma için tasarlandı

  7/24 çalışma için tasarlandı

  Ekranlarımız günümüzün hiç uyumayan iş dünyasına uyum sağlayacak şekilde 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek düzeyde kalite için üstün bileşenlerden yararlanan bu ürün serisindeki modellerin kesintisiz güvenilirlik sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 • Parlak görüntüler için Full HD LED teknolojisi

  Beyaz LED'ler, tamamen yanarak tutarlı parlaklık veren ve daha hızlı çalışma süresi sunan dijital cihazlardır. LED'ler cıva içermediğinden, geri dönüşüm ve atık işlemleri çevreye zarar vermeden gerçekleştirilir. LED'ler sayesinde LCD arka aydınlatması daha iyi kontrol edilir ve bunun sonucunda son derece yüksek, mükemmel bir kontrast oranı elde edilir. Ayrıca, ekranın her noktasında tutarlı parlaklık sayesinde doğal renkler sunar.

 • Harika akıcılığa sahip 3D fotoğraflar için 28 lentiküler görüntü

  28 lentiküler görüntü ile, en etkileyici 3D görüntü efektlerini evinize getirerek 3D ekrandaki sanal nesnelerle "iletişime geçmenizi" sağlar.

 • 3D ve 2D çift modlu ekran

  2D ve 3D modunda çalışabilen ekran geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilir. 4K UHD çözünürlüğe sahip panel, 2D ve 3D modunda mükemmel görüntü kalitesi ve gerçek renk üretimi sağlar. Entegre işleme çekirdeği, içerik üreticilerin görüntünün kalitesi ve derinlik - efekt özellikleri üzerinde tam kontrol sahibi olmasına olanak sağlar.

 • 3D etkisini optimize etmek için ayarlanabilen ekrandan çıkma efektleri

  Etkileyici ekrandan çıkma efektleri tüm uygulamaların 3D etkisini optimize edecek şeklide ayarlanabilir.

 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

  Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar genellikle PC ekranlarının derinliğinin artmasına yol açtığı için kablo karmaşası ortaya çıkar. Bu nedenle arka kapağında, küçük boyutlu profesyonel PC'nin entegre edilmesi uygun bir Akıllı yuvası bulunan bu ekranı tasarladık. Ayrıca kablo yönetim sistemi kablolarınızı düzenli ve profesyonel görünümde tutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

 • Yüksek kontrast ve parlak renkler için optik birleştirme işlemi

  Optik birleştirme, ekranın önüne yapıştırılan koruyucu bir camdır. Birleştirilen ekran yansıyan ortam ışığını azaltarak kontrast oranını artırır. Optik birleştirme ekranın sağlamlığını artırarak kullanım süresini uzatır.

 • 3D sistem çözümü

  Sistem çözümü, 2D sinyal endüstrisinin içerikleri / konseptlerinin maksimum düzeyde yeniden kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. Bunun gerçekleşmesini sağlayan temel özellik içerik oluşturma ve içerik görselleştirme süreçlerinin birbirinden ayrılmasına olanak sağlayan esnek 2D-plus-Depth formatıdır. Otostereoskopik 3D ekrana entegre edilen işleme çekirdeği gerçek geniş açılı 3D efektinin üretilmesine olanak sağlayan benzersiz Declipse görüntü formatını destekler.

 • 3D içerik görselleştirme

  3D içeriği oynatmak, 3D ve 2D görselleştirme parametrelerini kontrol etmek için yazılım araçları sağlanmaktadır. Gerçek 3D içerik, popüler 3D animasyon paketlerinden bulunan eklentiler yoluyla oluşturulabilir. Mevcut 2D veya stereo içerik 2D-plus-Derinlik biçimine dönüştürülebilir. 2D-plus-Derinlik biçimi, küçük bir ek derinlik bant genişliğine sahip olduğundan mevcut sıkıştırma araçlarıyla uyumludur.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: