Eşleşmemiş

  LCD monitör

  İç mekan uygulamaları için yenilikçi açık mekan ekranı

  Bu, ağ üzerinden kontrol edilebilir 42 inç LCD monitörle giderlerinizi kontrol altına alın. Bu model, ister ağ için ister tek genel ekran olarak kullanılsın, en zorlu açık ve kurumsal görüntüleme uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılayacak birçok farklı özellik sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD monitör

42 inç, multimedya, HD Teknolojisine Hazır BDL4231CS/00 Benzer ürünler bul

İç mekan uygulamaları için yenilikçi açık mekan ekranı

SmartCard yuvası ile

 • Daha keskin görüntü için geniş format WXGA 1366 x 768 çözünürlük

  XGA çözünürlüklü LCD panelin geniş formatı, 1366 x 768 piksel görüntüleyebilir; WXGA, daha iyi bir görüntü performansı ve renklerin doğru görüntülenmesi için monitörlerin titreşimsiz olmasını sağlar.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantısı kurar. Analog sinyale çevrilme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreşim azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak aygıtıyla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır.

 • SmartControl ile farklı başlangıç ayarları belirleyin

  Ağa bağlı bir kurulumda, güce tekrar bağlanıldığında ya da bir güç kesintisinden sonra devam edildiğinde tüm ekranların başlangıç koşullarını kontrol edebilmek istersiniz. RS232 komutlarıyla Smart Control, dört farklı başlangıç ayarına olanak tanır: güç durumu, kaynak girişi, ses seviyesi ve resim formatı. Dört ayarın her biri için, ekranın son durumu hatırlamasını ya da güç tekrar bağlandığında sabit bir ayara sahip olmasını seçebilirsiniz.

 • Gizli ve kilitlenebilen kontrol düğmeleri

  Ekrandaki kontrol düğmeleri, daha zor görülebilecek şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca uzaktan kumanda sensörü ve yerel kontrol düğmeleri, kamuya açık alanlarda ekranın yetkisiz kontrol edilmesini önlemek için RS232 aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

 • Genişletilebilirlik için dahili SmartCard Xpress Yuvası

  SmartCard Xpress, ekrana ek fonksiyonlar sunan bir genişletme yuvasıdır. Philips ve/veya üçüncü partiler tarafından geliştirilen kartlar, yuva yoluyla ekranla bağlantıyı kolaylaştırarak harici cihaz gereksinimini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • Enerji tasarrufu için SmartPower

  Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

 • Hızlı kopyalama için Wireless SmartLoader

  Tüm menü ayarlarını bir ekrandan diğer ekranlara kopyalama özelliği sağlar. Bu özellik, setler arasında uyum sağlar ve kurulum süresini önemli ölçüde kısaltır. Tamamen kablosuz çalışır.

 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

  Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: