Eşleşmemiş

  LCD monitör

  İç Mekan Genel Uygulamaları için Çarpıcı Ekran

  Ağ üzerinden kontrol edilebilir 37" bu LCD monitörle giderlerinizi kontrol altına alın. Bu model, ister ağ için ister tek genel ekran olarak kullanılsın, en zorlu açık ve kurumsal görüntüleme uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılayacak birçok farklı özellik sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

İç Mekan Genel Uygulamaları için Çarpıcı Ekran

 • Daha keskin görüntü için geniş format WXGA 1366 x 768 çözünürlük

  XGA çözünürlüklü LCD panelin geniş formatı, 1366 x 768 piksel görüntüleyebilir; WXGA, daha iyi bir görüntü performansı ve renklerin doğru görüntülenmesi için monitörlerin titreşimsiz olmasını sağlar.

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana, sıkıştırılmamış dijital RGB (KYM) bağlantısı kurar. Analog sinyale çevrilme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreşim azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak aygıtıyla arasında en yüksek çıkış çözünürlüğü iletişimi sağlar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır.

 • Hareket dengeleme satır taraması

  Hareket dengeleme satır taraması, düzeltilmiş hareket konumlarına sahip yeni alanları oluşturmak için hareket hızını ve nesnelerin yönlerini ölçmek ve tespit etmek için dijital bir hafızada saklanan görüntüleri kullanan akıllı bir satır tarama algoritması uygular ve böylelikle yumuşak, titremesiz ve net hareketli bir görüntü sağlar.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • PiP, aynı anda ikinci bir kaynaktan gelen görüntünün izlenmesine olanak verir

  Eşzamanlı olarak iki farklı kaynaktan gelen görüntülerin izlenmesine olanak verir. Bunlar iki video kaynağı da olabilir, veri ve grafiklerden oluşan bir kombinasyon da olabilir

 • Arkadan ışıklandırma kontrolü

  Kamusal veya kurumsal ortamın aydınlatmasına bağlı olarak ekranınızın ışık verimini uyarlamak isteyebilirsiniz. Arkadan ışıklandırma seviyesini düşürmek, özellikle ekranların her gün saatlerce çalıştığı halka açık alanlarda güç tüketimini önemli miktarlarda önleyebilir.

 • Kapsamlı aksesuar paketi

  Bu ekranda standart donanım olarak, bir uzaktan kumanda, kullanıcı kılavuzu, DVI ve VGA kabloları, bir masaüstü standı (ayaklı) ve (ayrılabilir) hoparlörler içeren bir aksesuar paketi bulunur.

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • Dikey mod kullanımı

  Bu ekran güvenli bir biçimde dikey olarak monte edilebilir.

 • Gizli ve kilitlenebilen kontrol düğmeleri

  Ekrandaki kontrol düğmeleri, daha zor görülebilecek şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca uzaktan kumanda sensörü ve yerel kontrol düğmeleri, kamuya açık alanlarda ekranın yetkisiz kontrol edilmesini önlemek için RS232 aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: