plazma monitör

  Yüksek çözünürlüklü, çok fonksiyonlu ekran çözümü

  Bu geniş ekran WXGA monitör, halka açık iç mekan uygulamaları için hem boyutu hem de muhteşem görüntü kalitesi ile son derece göz alıcıdır. Grafik ve PC sunumlarını jilet keskinliğinde görüntülemesi sayesinde toplantı odalarının konukseverliğini de artırır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Yüksek çözünürlüklü, çok fonksiyonlu ekran çözümü

42" Geniş WXGA plazma monitör

 • Monitör, uzaktan yönetim için ağ üzerinden kontrol edilebilir

  Ağ üzerinden kontrol edilebilirlik, kullanıcının monitörleri RS232 protokolü üzerinden kontrol etmesini ve ayarlamasını sağlar.

 • WXGA'ya kadar çoklu PC giriş formatı

  Ürün VGA, SVGA, XGA ve WXGA için PC uyumluluğu desteği verir. Evrensel bir ekran çözümü, çok yönlü PC giriş desteği gerektirir.

 • Geniş analog ve dijital bağlanırlık seçenekleri

  Çok yönlü ekran çözümleri çok yönlü analog ve dijital bağlanırlık gerektirir.

 • Sessiz ve güvenilir fansız çalışma

  Fansız çalışma sessizdir ve monitörün içinde toz toplanmasını önleyerek ürün güvenilirliğini artırır.

 • Diğer monitörlerle paylaşım için VGA loop through

  Aynı giriş sinyalini birden fazla ekranın paylaşması gerektiği durumlarda VGA loop through, VGA giriş sinyalinin amplifiye edildiği ve bir sonraki monitöre bağlanabilecek bir VGA çıkış konektöründe sağlanan ekonomik bir çözüm sunar

 • Dikey mod kullanımı

  Bu ekran güvenli bir biçimde dikey olarak monte edilebilir.

 • 3D tarama filtresi, keskin bir görüntü sağlamak için renkleri ayırır.

  3D tarama filtresi, izleme keyfinizi bozan renk karışması, ışık karışması ve kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için 3D alanında parlaklık ve renk sinyallerini daha iyi ayırır. 3D dijital tarama filtresi, renk bilgilerini siyah-beyaz bilgilerinden tam olarak ayırmak, yatay ve dikey noktaları, bunun yanı sıra kenar bozulmasını ortadan kaldırmak için televizyon görüntüsündeki alanlar arasında bir karşılaştırma gerçekleştirir. Sonuç, mükemmel netliği olan bir görüntüdür.

 • HDTV içeriğini görüntülemek için HDTV Sinyali Uyumlu

  Bu ekran, RGB (KYM) veya Komponent çıkışlar ile harici bir HDTV çözücü üzerinden 1080i ve 720p HDTV sinyallerini kabul edebilir

 • 3:2 Pulldown, film izlerken parazitleri kaldırır

  3:2 Pulldown, film izlerken görüntü izlemenizi bozan istenmeyen parazitleri tamamen kaldırır. Bu parazitler kalktığında filmden amaçlandığı şekliyle keyif alabilirsiniz.

 • Bıçak keskinliğinde görüntüler için hareket uyarlamalı olarak satırların üst üste binmesini engelleme

  Bu akıllı titreşim engelleme algoritması, video kaynağı tipini (Durağan Görüntü, Hareketli Görüntü veya Film) tespit edebilir ve otomatik olarak Yer, Zaman veya Film modunda satır bindirme engelleme işlemini optimize eder. Bunun sonucunda her zaman bıçak keskinliğinde ve sağlam görüntüler sunar.

 • PiP, aynı anda ikinci bir kaynaktan gelen görüntünün izlenmesine olanak verir

  Eşzamanlı olarak iki farklı kaynaktan gelen görüntülerin izlenmesine olanak verir. Bunlar iki video kaynağı da olabilir, veri ve grafiklerden oluşan bir kombinasyon da olabilir

 • 60.000 saatin üzerinde uzun panel ömrü

  Kamuya açık ekran uygulamalarında genelde 24/7 çalışma gerekmektedir. 60000 saatin üzerinde bile ekran parlaklığı, ilk değerin en az %50'sini sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: