CD Soundmachine

  MP3 Müziğini PC'den Kumanda Edin

  Çift konumlu eşsiz tasarımı sayesinde her alana uygun şekilde dikey veya yatay yerleştirebileceğiniz AZ2538, sadece kablo sahibi olanlar içindir. USB PC hattıyla, bilgisayarınızdaki müzikleri kullanabilir ve Gameport ile oyunlardan üstün bir etki elde edebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

MP3 Müziğini PC'den Kumanda Edin

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound özelliği ile anında güç artırma

  MAX Sound teknolojisi, tek bir dokunuşla bas sesleri güçlendirir, ses performansını en üst düzeye çıkarır ve en etkileyici dinleme deneyimini yaratır. Gelişmiş elektronik devre sistemi, var olan ses ve ses düzeyi ayarlarını yapar, bas sesleri ve ses düzeyini bozulmaya uğratmadan maksimum düzeye çıkarır. Elde edilen sonuç, hem ses spektrumunda hem de ses düzeyinde fark edilir bir yükselme ve ses gücünde her tür müziğe boyut ekleyen bir artıştır.

 • USB PC bağlantısı PC'nizi devasa bir MP3 müzik kutusuna dönüştürür

  USB PC Link, MP3 müziğinizi PC hoparlörleri yerine Philips ses sisteminin güçlü hoparlörlerinden çalınmanızı sağlar. PC'yi USB kablosuyla doğrudan ses sisteminize bağlayarak, MP3 müziği doğrudan ses sisteminizden dinleyebilir ve PC'nizi devasa bir MP3 müzik kutusuna dönüştürebilirsiniz. Ses sistemindeki ve uzaktan kumandadaki kontrol düğmeleri kolay kumanda olanağı ve MusicMatch parça listesindeki MP3 müziğin kontrolünü sağlar. Ayrıca, şarkı adı bilgilerini ve geçen süreyi ses sisteminizin ekranında görebilirsiniz.

 • MP3-CD çalma MP3'ün normal ses CD'si gibi çaldığı anlamına gelir.

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Gameport gerçekçi bir oyun deneyimi sunar

  Gameport, gelişmiş oyun sesi kalitesi için oyun konsolunuzu doğrudan ses sisteminize bağlayan kolay bağlanabilir bir çözümdür. Game Sound Modu 3 heyecan verici ses ayarı sunar - Hız modu, yüksek hızda araba sürme ve uçuş oyunlarında adrenalini yükseltirken Enerji modu elle savaş oyunlarındaki enerjiye güç katar. Son olarak Patlama modu savaş oyunlarındaki tüm patlama efektlerini yaşamanızı sağlar. Mini Hi-Fi sistemlerinde bulunan bir Oyun Miksleme fonksiyonu, MIX-IT, oyun seslerinin favori CD parçanız, radyo istasyonunuz ya da harici ses çalarınızla mikslenmesine olanak sağlar.

 • Estetik ve yer tasarrufu sağlayan çalarlar için Dikey Konumlama

  Dikey Konumlama, size CD Ses cihazınızı geleneksel yatay konumda ya da çekici, yerden tasarruf sağlayan dikey konumda kullanma seçeneği sunarak yerden tasarruf sağlar ve estetik kazandırır. Yenilikçi teknoloji ve tasarım sistemin dikey konumda da yatay konumda olduğu kadar iyi çalışmasını sağlar. Ek olarak, özel tasarlanmış bir CD ses cihazı standı seti sağlam bir şekilde yerinde tutar ve yüksek kalitede performansın dikey konumda da keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: