CD Soundmachine

  En sevdiğiniz müziği programlayın

  Hayatta küçük şeylerden zevk alır ve rahatlığın sayesinde mutlu olursunuz. Şık ve portatif AZ1022, kullanımı kolay fonksiyonlarının yardımıyla sevdiğiniz müziklerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En sevdiğiniz müziği programlayın

 • Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

  Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

  FM/MW (AM) stereo alıcısı

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • Kişiselleştirilmiş müzik keyfi için CD Rasgele Çalma/Tekrarlama

  Kişiselleştirilmiş müzik keyfi için CD Rasgele Çalma/Tekrarlama

  "Rasgele Çalma/Tekrarlama" fonksiyonu, müziği sürekli aynı sırayla dinleme sıkıntısından kurtulmanıza yardımcı olur. En sevdiğiniz şarkıları müzik çalarınıza yükledikten sonra, parçaların farklı sıralarla çalması için tek yapmanız gereken "Rasgele Çalma" veya "Tekrarlama" modlarından birini seçmek. Müzik çalarınızı her açtığınızda farklı ve benzersiz bir müzik deneyimi yaşamanın keyfini çıkarın.

 • Stereo kulaklık girişi

  Stereo kulaklık girişi

  Daha kişisel bir deneyim için kendi kulaklığınızı bağlayın. Kulaklıklarınızı müzik çalara bağlayarak, başkalarını rahatsız etmeden en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz.

 • Stereo kasetçalar

  Stereo kasetçalar
 • Çok fonksiyonlu LCD ekran

  Çok fonksiyonlu LCD ekran
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: