Taşınabilir CD Çalar

  Sarsıntı koruması

  Eğlenceli ve canlı AX2506, kullanışlı yuvarlak hatları ve çekici yarı saydam CD kapağı tasarımı ile hareket halindeyken müzik deneyiminizi canlandıracak. Her zaman, her yerde mükemmel, atlamasız müziğin tadını çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir CD Çalar

15 sn. EPS, CD, CD-R, CD-RW çalma AX2506/02 Benzer ürünler bul

Sarsıntı koruması

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • 45 saniye ESP™

  Elektronik Atlama Koruması, siz jogging yaparken veya hareket halindeyken CD çalarınız çarpma ve sarsıntılara maruz kaldığında bile atlamasız müzik yayını yapmasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Elektronik Atlama Koruması özelliği bulunan cihazlarda, kesintisiz müzik dinleme sağlamak üzere otomatik olarak hem içerikleri hem de lazer dönüş hızlarını ayarlayan akıllı bir elektronik tampon bulunmaktadır.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu olan ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik sistemiyle CD, CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. CD-RW (Yazılabilir CD Uyumlu), müzik sisteminizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve bu diskler tüm CD çalarlarda kullanılabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve bu diskler sadece uyumlu CD çalarlarda kullanılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: