Taşınabilir CD Çalar

  Sarsıntı koruması

  Eğlenceli ve canlı AX2500, kullanışlı yuvarlak hatları ve çekici yarı saydam CD kapağı tasarımı ile hareket halindeyken müzik deneyiminizi canlandıracak. Her zaman, her yerde mükemmel, atlamasız müziğin tadını çıkarın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sarsıntı koruması

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • 45 saniye ESP™

  Elektronik Atlama Koruması, siz jogging yaparken veya hareket halindeyken CD çalarınız çarpma ve sarsıntılara maruz kaldığında bile atlamasız müzik yayını yapmasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Elektronik Atlama Koruması özelliği bulunan cihazlarda, kesintisiz müzik dinleme sağlamak üzere otomatik olarak hem içerikleri hem de lazer dönüş hızlarını ayarlayan akıllı bir elektronik tampon bulunmaktadır.

 • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

  Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik setiyle CD,CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik bulunabilir. CD-RW (Yazılabilir CD'ler) uyumlu demek, müzik setinizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: