Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

  Uyurken cep telefonunuzu şarj edin

  Philips saatli radyo sadece sizi en sevdiğiniz radyo istasyonuyla uyandırmakla kalmaz, aynı zamanda siz uyurken cep telefonunuzu şarj eder. Hafta içi ve hafta sonu ayarlarına sahip çift alarm özelliğine ve kolay okuma için büyük LCD ekrana sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

Cep telefonu/USB cihazı şarj etme AJ4200/12 Benzer ürünler bul

Uyurken cep telefonunuzu şarj edin

 • Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

  Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

  En sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın. Tek yapmanız gereken Philips Saatli radyonuzun alarmını sizi en son dinlediğiniz radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyandıracak şekilde ayarlamak. Uyanma saati geldiğinde Philips Saatli radyonuz otomatik olarak ayarladığınız radyo istasyonunu açar ya da zil sesini çalıştırır.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Konektör uçlarını saklamak için dahili saklama bölmesi

  Konektör uçlarını saklamak için dahili saklama bölmesi

  Şarj cihazının bağlantı uçları için dahili saklama bölmesi ile birlikte tasarlanan bu özellik sayesinde bağlantı uçları bir sonraki kullanıma kadar güvenli bir şekilde saklanmış olur. Bununla birlikte farklı cep telefonu modelleri için büyük ve küçük uçlar ve mini USB cihazları için ayrı bir konnektör de verilir.

 • Cep telefonunuzu ve USB cihazınızı tek seferde şarj edin

  Cep telefonunuzu ve USB cihazınızı tek seferde şarj edin

  Bu ürün sayesinde bir şarj cihazıyla iki ayrı cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken cep telefonunuzu ve diğer USB cihazınızı ya da her birinden ikişer cihazı geceden şarj cihazına takın ve uyandığınızda şarjları dolmuş olsun.

 • Başlıca cep telefonu markalarını ve USB cihazlarını destekler

  Başlıca cep telefonu markalarını ve USB cihazlarını destekler

  Bu ürün, cep telefonunuz ve USB cihazınız için şarj cihazı işlevi gördüğünden, siz uyurken cihazlarınızı şarj eder. Bu özellik size müthiş bir rahatlık sağlarken, birçok büyük cep telefonu markasını desteklemektedir.

 • Tarih ve haftanın günü ekranı

  Tarih ve haftanın günü ekranı

  LCD ekranda tarih ve günü kolayca görebilirsiniz.

 • Yaşam tarzınıza uygun hafta içi/hafta sonu alarm ayarı

  Yaşam tarzınıza uygun hafta içi/hafta sonu alarm ayarı

  Modern yaşam tarzları dikkate alınarak tasarlanan bu saatli radyo, hafta içi ve hafta sonu veya isterseniz çiftler için aynı günde farklı alarm ayarları yapılmasına olanak sağlayan çift alarm özelliği bulunmaktadır. Alarm, Pazartesi-Pazar arası haftanın tüm günleri için aynı saate ayarlanabilir. İsterseniz alarmı, güne erken başladığınız Pazartesi-Cuma arası hafta içi günler için daha erken, daha geç kalktığınız Cumartesi ve Pazar günleri daha geç bir saate ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ayar ne olursa olsun, bu kullanışlı özellik sayesinde her gece alarmı tekrar ayarlama zahmetinden kurtulmuş olacaksınız.

 • Kolay görüntüleme için geniş LCD ekran

  Kolay görüntüleme için geniş LCD ekran

  Geniş ekran sayesinde içeriği kolayca okuyabilirsiniz. Artık uzaktan bile saati, tarihi ve alarmı kolayca görebileceksiniz. Yaşlılar veya gözü bozuk olanlar için ideal.

 • Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Ses düzeyi aşamalı olarak artan alarm ile güne nazik bir biçimde uyandırılarak başlayın. Ses düzeyi önceden ayarlanmış alarmlar, ya sizi uyandıramayacak kadar düşük ya da uyandırırken rahatsız edecek kadar yüksek bir ses çıkarır. Sevdiğiniz müzikle, radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyanmak için seçiminizi yapın. Nazik uyandırma alarm ses düzeyi düşük bir tondan yüksek bir tona doğru aşamalı olarak artarak sizi nazikçe uyandırır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: