Saatli Radyo

  Büyülü bir dokunuş

  CD çalar ve dijital radyo içeren saatli radyoda kullanışlı bir ekran ve çift alarm bulunur. Hem saat hem de alarm zamanı için geniş, kolay okunur dokunmak ekranlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Büyülü bir dokunuş

 • CD çalma ve uyandırma parçası

  CD çalma ve uyandırma parçası

  En sevdiğiniz CD'yi dinleyerek uyanın. Tek yapmanız gereken istediğiniz CD'yi Philips ses sisteminizin CD çalarına takmak ve CD dinleyerek uyanmak istediğiniz saati ayarlamak. Uyanma saati geldiğinde, Philips ses sisteminiz otomatik olarak taktığınız CD'yi çalmaya başlayacaktır.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Kolay gezinti için dokunmatik ekran

  Kolay gezinti için dokunmatik ekran

  Dokunmatik ekran kontrolü, cihazınızdaki fiziksel düğmeler yerine ekrandaki sanal düğmelere basarak kolayca kontrol etmenize olanak verir. Cihazı açtığınızda, LCD ekranda bütün kontrol seçeneklerini içeren dokunmatik ekran kullanıcı arabirimi görünecektir. Dokunmatik ekran kontrolü, LCD ekran teknolojisini basınç sensörleriyle ve güçlü bir dijital mikro işlemciyle birleştirir. Ekranın belirli bir bölgesine parmağınızla bastırdığınızda, ilgili sinyal, işlemciye gönderilir ve komut hemen çalıştırılır.

 • Çift alarmlı saat

  Çift alarmlı saat

  Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

 • Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Ses düzeyi aşamalı olarak artan alarm ile güne nazik bir biçimde uyandırılarak başlayın. Ses düzeyi önceden ayarlanmış alarmlar, ya sizi uyandıramayacak kadar düşük ya da uyandırırken rahatsız edecek kadar yüksek bir ses çıkarır. Sevdiğiniz müzikle, radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyanmak için seçiminizi yapın. Nazik uyandırma alarm ses düzeyi düşük bir tondan yüksek bir tona doğru aşamalı olarak artarak sizi nazikçe uyandırır.

 • En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  Kapanma zamanlayıcısı, uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirlemenize olanak tanır. Basitçe bir zaman birimi (1 saate kadar) belirtin ve uykuya dalarken dinlemek istediğiniz bir CD veya radyo istasyonu seçin. Set seçtiğiniz süre boyunca çalacak ve daha sonra otomatik olarak, düşük enerji tüketiminde, sessiz bekleme moduna geçecektir. Kapanma Zamanlayıcısı, koyunları saymanıza gerek kalmadan veya cihazı açık bırakmaktan korkmadan, sevdiğiniz CD'yle veya radyo DJ'iyle uykuya dalmanıza olanak verir.

 • Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Philips Saatli radyo, uyuyakalmamanız için erteletme özelliğine sahip. Alarm çaldıktan sonra biraz daha uyumak isterseniz, tek yapmanız gereken Alarmı Tekrarla düğmesine bir kez basmak ve uyumaya devam etmek. Alarm dokuz dakika sonra tekrar çalar. Alarmı tamamen kapatana kadar her dokuz dakikada bir Alarmı Tekrarla düğmesine basmaya devam edebilirsiniz.

 • Kolay görüntüleme için büyük ekran

  Geniş ekran sayesinde içeriği kolayca okuyabilirsiniz. Artık uzaktan bile saati, tarihi ve alarmı kolayca görebileceksiniz. Yaşlılar veya gözü bozuk olanlar için ideal.

 • Alarm Saati Ekranı, uyanma saatini gösterir

  Alarm Saati Ekranı her zaman hem o anki saati, hem de alarmın çalacağı saati gösterir. Bu, alarmın açık olup olmadığını ve ne zaman çalacağını anlamak için düğmeye basmanıza gerek bırakmaz. Alarm Saati Ekranı, alarmın doğru olarak ayarlanmış olduğundan ve istediğiniz saatte uyanacağınızdan her zaman emin olmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: