Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

  Uyanın ve ışıldayın!

  Sizin için her gün eşsiz olduğundan, kullanımı kolay Philips saatli radyonun sabahları yanınızda olması çok hoşunuza gidecek. Zaman yansıtma özelliği zamanı her yüzeye yansıtır - uyanıp gözlerinizi açtığınızda, saatin kaç olduğunu hemen görebileceksiniz! Güzel sabahlar daha da güzelleşti. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

Zaman yansıtma AJ3600/00C Benzer ürünler bul

Uyanın ve ışıldayın!

zaman yansıtmalı

 • Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Arkadan aydınlatmalı LCD ekran, zayıf ışıkta bile kolay izleme ve kullanma olanağı ile bir bakışta tüm bilgileri kolayca görme olanağı sağlar.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Ses düzeyi aşamalı olarak artan alarm ile güne nazik bir biçimde uyandırılarak başlayın. Ses düzeyi önceden ayarlanmış alarmlar, ya sizi uyandıramayacak kadar düşük ya da uyandırırken rahatsız edecek kadar yüksek bir ses çıkarır. Sevdiğiniz müzikle, radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyanmak için seçiminizi yapın. Nazik uyandırma alarm ses düzeyi düşük bir tondan yüksek bir tona doğru aşamalı olarak artarak sizi nazikçe uyandırır.

 • En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  Kapanma zamanlayıcısı, uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirlemenize olanak tanır. Bir zaman birimi (2 saate kadar) belirleyin ve uykuya dalarken dinlemek istediğiniz bir CD veya radyo istasyonu seçin. Set seçtiğiniz süre boyunca çalacak ve daha sonra otomatik olarak, düşük enerji tüketiminde, sessiz bekleme moduna geçecektir. Kapanma Zamanlayıcısı, koyunları saymanıza gerek kalmadan veya cihazı açık bırakmaktan korkmadan, sevdiğiniz CD'yle veya radyo DJ'iyle uykuya dalmanıza olanak verir.

 • Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Philips Saatli radyo, uyuyakalmamanız için erteletme özelliğine sahip. Alarm çaldıktan sonra biraz daha uyumak isterseniz, tek yapmanız gereken Alarmı Tekrarla düğmesine bir kez basmak ve uyumaya devam etmek. Alarm dokuz dakika sonra tekrar çalar. Alarmı tamamen kapatana kadar her dokuz dakikada bir Alarmı Tekrarla düğmesine basmaya devam edebilirsiniz.

 • Gözünüzü açtığınızda zamanı söyleyebilmeniz için Zaman Yansıtma

  Zaman Yansıtma, zamanı her tür yüzeye ve her açıyla yansıtabilmenizi sağlar. Bu yenilikçi yansıtma sistemi, zamanın her zaman doğru konumlandırıp yönlendirilmesini sağlar. Geleneksel LCD ekranların aksine, negatif LCD ekran ışığın önemli bir bozulmaya uğramadan geçmesine izin verir. Güçlü bir LED belirli bir mesafeye yansıtması için negatif LCD'yi parlak bir şekilde aydınlatır. Hassas merceğiyle saat, görüntüleri yansıtır ve hatta odağı zevkinize göre ayarlar. Uyanıp zamanı kontrol etmeye gerek yok - sadece gözlerinizi açın!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: