Dijital istasyon ayarlı saatli radyo

  Her yaşam tarzına uygun şık tasarım

  Evdeki portatif müzik koleksiyonunuzu özgür bırakın ve aux girişi olan Philips CD saatli radyonun harika sesi ile müziğin keyfini çıkarın. Şık, mekanı zenginleştiren bir tasarımı, geniş ve arka aydınlatmalı bir LCD ekranı vardır. En sevdiğiniz CD, dijital müzik ya da alarm ile uyanabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her yaşam tarzına uygun şık tasarım

En sevdiğiniz müzikler veya radyo istasyonu ile uyanın

 • Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Geniş, arka aydınlatmalı LCD'de, zayıf ışıkta bile kolay izleme

  Arkadan aydınlatmalı LCD ekran, zayıf ışıkta bile kolay izleme ve kullanma olanağı ile bir bakışta tüm bilgileri kolayca görme olanağı sağlar.

 • Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

  Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Çift alarmlı saat

  Çift alarmlı saat

  Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

 • Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

  Philips Saatli radyo, uyuyakalmamanız için erteletme özelliğine sahip. Alarm çaldıktan sonra biraz daha uyumak isterseniz, tek yapmanız gereken Alarmı Tekrarla düğmesine bir kez basmak ve uyumaya devam etmek. Alarm dokuz dakika sonra tekrar çalar. Alarmı tamamen kapatana kadar her dokuz dakikada bir Alarmı Tekrarla düğmesine basmaya devam edebilirsiniz.

 • En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

  Kapanma zamanlayıcısı, uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirlemenize olanak tanır. Bir zaman birimi (2 saate kadar) belirleyin ve uykuya dalarken dinlemek istediğiniz bir CD veya radyo istasyonu seçin. Set seçtiğiniz süre boyunca çalacak ve daha sonra otomatik olarak, düşük enerji tüketiminde, sessiz bekleme moduna geçecektir. Kapanma Zamanlayıcısı, koyunları saymanıza gerek kalmadan veya cihazı açık bırakmaktan korkmadan, sevdiğiniz CD'yle veya radyo DJ'iyle uykuya dalmanıza olanak verir.

 • Portatif MP3 çalarınız için Aux girişi bağlantısı

  Portatif MP3 çalarınız için Aux girişi bağlantısı
 • Kaydedilebilir ve Yazılabilir CD'lerle uyumludur

  Yazılabilir CD'lerle uyumlu demek, müzik setinizin hem kaydedilebilir (CD-R) hem de yazılabilir (CD-RW) diskleri çalabilmesi demektir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir. CD-RW uyumlu CD çalarların lazerli algılama ve CD dekoder devresi, yazılabilir özel ses CD'lerin faz değiştirme kayıt katmanını okuyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve bu kaydettiğiniz diskleri ses CD sisteminizde her zaman çalabilmenizi sağlar.

 • Alarm Saati Ekranı, uyanma saatini gösterir

  Alarm Saati Ekranı her zaman hem o anki saati, hem de alarmın çalacağı saati gösterir. Bu, alarmın açık olup olmadığını ve ne zaman çalacağını anlamak için düğmeye basmanıza gerek bırakmaz. Alarm Saati Ekranı, alarmın doğru olarak ayarlanmış olduğundan ve istediğiniz saatte uyanacağınızdan her zaman emin olmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: