docking hoparlörü

    iPod/iPhone cihazınızdan müzik dinleyin

    Dahili Bas Refleks hoparlörleriyle bu Philips bağlantı istasyonu zengin, derin bir bas ve güçlü bir ses üretir. Akıllı bağlantı yuvası ile iPod/iPhone'unuzu şarj ederken koruyucu kılıfını çıkarmanız gerekmez. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

iPod/iPhone cihazınızdan müzik dinleyin

bu docking hoparlörle

  • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

    Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

    Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

  • Taşınabilir müzik çalma için MP3 Link

    Taşınabilir müzik çalma için MP3 Link

    MP3 link bağlantısı, MP3 içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan MP3 link son derece kullanışlıdır.

  • Kılıfında olsa bile Tüm iPod/iPhone ürünleri dock'a bağlanabilir

    Kılıfında olsa bile Tüm iPod/iPhone ürünleri dock'a bağlanabilir

    Akılcı bir tasarıma sahip olan yaylı dock bağlantı portuna, özel adaptör gerektirmeden tüm iPod veya iPhone cihazları takılabilir. Dahası, kılıf takılıyken bile çalıştığından, tek yapmanız gereken iPod veya iPhone'unuzu takmak. Artık müziğinizin keyfini gerçekten karmaşıklık olmadan çıkarabilirsiniz.

  • iPod'unuzu/iPhone'unuzu aynı anda çalın ve şarj edin

    iPod'unuzu/iPhone'unuzu aynı anda çalın ve şarj edin

    iPod'unuzu/iPhone'unuzu şarj ederken MP3 müzik keyfiniz kesilmesin! Bağlantı istasyonu sayesinde çalma cihazınızı doğrudan Bağlantılı eğlence sisteminize bağlayarak en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPod'unuzu/iPhone'unuzu çalarken şarj ettiğinden, müzik dinlerken çalma cihazı pilinizin bitmesi gibi bir derdiniz olmaz. Bağlantılı eğlence sistemine bağlandığında, çalma cihazınız otomatik olarak şarj edilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: