Yatak odası hava temizleme cihazı

  Yatak odası hava temizleme cihazı

  Her zaman sağlıklı hava

  Philips hava temizleme cihazı, zararlı maddeleri ortadan kaldıran ve sterilize eden 6 aşamalı benzersiz temiz hava sistemiyle birlikte sunulur. Aktif oksijen sürekli olarak zeolit filtreyi yenileyerek uzun süreli üstün performans sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her zaman sağlıklı hava

kendi kendini temizleyen 6 aşamalı temiz hava sistemi sayesinde

 • Zeolit filtre, aktif oksijen kullanarak kendi kendini temizler

  Zeolit filtre, aktif oksijen kullanarak kendi kendini temizler

  Corona parçacık yükleyici tarafından üretilen aktif oksijen, zeolit filtreden geçerek tutulan gazları oksitler ve bunları zararsız hale getirir. Bu işlem, zeolit filtrenin sürekli olarak yenilenmesini sağlayarak, çalışma ömrünü senelerce uzatır.

 • 5 yıla kadar uzun süreli performans

  5 yıla kadar uzun süreli performans

  6 aşamalı Temiz hava sistemi, 5 yıla kadar uzun süreli performans sağlar. Benzersiz açık yapısı sayesinde, 3 aşamalı ElectroClean parçacık filtresi sürekli yüksek akış hızına sahiptir. Bu, parçacıkları daha uzun süre, tıkanmadan etkili şekilde yakalayacağı anlamına gelir. 2 aşamalı zeolit filtre gazları ve kokuları tutar; bunlar daha sonra, sürekli içinden geçerek zeolit filtreyi yenileyen aktif oksijen tarafından oksitlenir.

 • Yüksek nem koşulları (>%90) için benzersiz teknoloji

  Yüksek nem koşulları (>%90) için benzersiz teknoloji

  2 aşamalı zeolit filtre, birçok malzemenin aksine gazları ve kokuları su moleküllerini yakalamadan etkili şekilde yakalayan, gelişmiş birinci sınıf zeolitten yapılmıştır. Bu, %90 nem oranına kadar çok nemli koşullar altında bile gazları ve kokuları gidermeye devam edeceği anlamına gelir.

 • 3 aşamalı Electro-clean filtre parçacıkların %99'dan fazlasını giderir

  3 aşamalı Electro-clean filtre parçacıkların %99'dan fazlasını giderir

  3 aşamalı Electro-clean parçacık filtresi, üç şekilde çalışır. İlk olarak ön filtre, hayvan alerjenleri (tüy ve ölü deri) ve ev tozu alerjenleri gibi büyük parçacıkları tutar. İkinci olarak, bakteri ve virüsler dahil ön filtreden geçen daha küçük parçacıklar, Corona parçacık yükleyici tarafından yüklenir. Üçüncü olarak ise, Elektrostatik Çökelti (ESP) parçacık filtresi, bu yüklü parçacıkları yüzeyine çeker ve güvenli bir şekilde tutar. Ortalama kullanımla, uygun maliyetli ESP parçacık filtresinin yaklaşık beş yılda bir değiştirilmesi gerekir.

 • 2 aşamalı zeolit filtre gaz ve kokuları etkili şekilde giderir

  2 aşamalı zeolit filtre gaz ve kokuları etkili şekilde giderir

  2 aşamalı birinci sınıf zeolit filtre, gelişmiş Nano Alanda Katalitik Oksitleme (NCCO) teknolojisini kullanır. Filtre, gaz ve kokuların büyük kısmını tutar ve içinden geçmek suretiyle filtreyi sürekli olarak yenileyen aktif oksijeni kullanarak bunları ortadan kaldırır. Bu birinci sınıf zeolit filtre, klasik aktif karbon filtresine kıyasla farklı nem koşullarında daha dengeli şekilde çalışır ve aktif oksijen ile sürekli olarak yenilendiğinden, beş yıla kadar ömrü vardır.

 • Anında bakteri ve virüs sterilizasyonu

  Anında bakteri ve virüs sterilizasyonu

  Corona parçacık yükleyici tarafından üretilen aktif oksijen, Elektrostatik Çökelti (ESP) parçacık filtresinde tutulan, bakteri ve virüs gibi zararlı mikropları sterilize eder.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: