Yatak odası hava temizleme cihazı

  Her zaman sağlıklı hava

  Philips hava temizleme cihazı, zararlı maddeleri ortadan kaldıran ve sterilize eden 6 aşamalı benzersiz temiz hava sistemiyle birlikte sunulur. Aktif oksijen sürekli olarak zeolit filtreyi yenileyerek uzun süreli üstün performans sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her zaman sağlıklı hava

6 aşamalı temiz hava sistemi sayesinde

 • Temiz ve ferah bir hava için 6 aşamalı Temiz hava sistemi

  Temiz ve ferah bir hava için 6 aşamalı Temiz hava sistemi

  Gelişmiş ve yenilikçi 6 aşamalı Temiz hava sistemi, en küçük parçacıklar ve gaz ve kokuların büyük kısmını giderir ve sterilize eder. * 3 aşamalı Electro-clean filtreleme sistemi, parçacıkları etkili şekilde giderir * 2 aşamalı FreshAir filtreleme sistemi, gaz ve kokuları giderir * Aktif oksijen, tutulan parçacıkları sterilize eder ve zeolit filtreyi sürekli yenileyerek, uzun süren mükemmel performans sağlar.

 • 3 aşamalı Electro-clean sistemi, tüm partikülleri yükler ve tutar

  3 aşamalı Electro-clean sistemi, tüm partikülleri yükler ve tutar

  3 aşamalı Electro-clean filtreleme sistemi, üç şekilde çalışır. * İlk olarak ön filtre, kıl, hayvan tüyü ve ev tozu gibi alerjenleri tutar. * İkinci olarak, bakteri ve virüsler dahil ön filtreden geçen daha küçük parçacıklara, Corona alan yükleyici tarafından yüklenir. * Üçüncü olarak ise, Elektrostatik Çökelti (ESP) filtresi, bu yüklü parçacıkları yüzeyine çeker ve güvenli bir şekilde tutar.

 • Aktif oksijen, kirliliğe yol açan maddeleri sterilize eder ve filtreyi yeniler.

  Aktif oksijen, kirliliğe yol açan maddeleri sterilize eder ve filtreyi yeniler.

  Corona Alan Yükleyici tarafından üretilen aktif oksijen, Elektrostatik Çökelti (ESP) filtresinde tutulan bakteri ve virüs gibi zararlı mikropları sterilize eder. Ardından, zeolit filtreden geçer; burada tutulan gazları oksitleyerek bunları zararsız hale getirir. Bu işlem sayesinde, zeolit filtre sürekli olarak yenilenir ve çalışma ömrü senelerce uzatılabilir.

 • 2 aşamalı Temiz hava sistemi, gaz ve kokuları giderir

  2 aşamalı Temiz hava sistemi, gaz ve kokuları giderir

  2 aşamalı Temiz hava filtreleme sistemi, gelişmiş Nano Alanda Katalitik Oksitleme (NCCO) teknolojisini kullanır. Öncelikle, birinci sınıf zeolit filtre gaz ve kokuların büyük kısmını tutar ve içinden geçmek suretiyle filtreyi sürekli olarak yenileyen aktif oksijeni kullanarak bunları ortadan kaldırır. Bu birinci sınıf zeolit filtre, klasik aktif karbon filtresine kıyasla farklı nem koşullarında daha dengeli şekilde çalışır ve aktif oksijen ile yenilendiğinden, beş yıla varan kullanım ömrüyle daha uzun bir süre boyunca dayanabilir.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: