Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Kulaklarınıza adrenalin

  Hem göze hem kulağa hitap eden A3.310 soft flat panel subwoofer sistemi, şık tasarımlı hoparlörleri ile üstün kaliteli stereo ses sunar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kulaklarınıza adrenalin

Süper ince tasarım, inanılmaz ses derinliği

 • Ev ses sistemi kalitesinde PC sesinin tadını çıkarın

  Philips, ödüllü ev ses sistemleriyle aynı performansta PC ses ürünleri oluşturmak için 75 yıllık ses tecrübesinden yararlanmıştır.

 • Ultra ince hoparlörlerden gelen kaliteli ses için soft flat panel

  Soft Flat Panel, ultra ince hoparlörlerle en üstün kalitede ses üretimini mümkün kılan, Philips patentli, ödüllü 3 benzersiz gelişimin kullanıldığı bir teknolojidir.

 • 75 yılı aşkın ses tecrübesi

  Philips CD'yi icat etmiş, USB ses spesifikasyonunu yazan ekibe önderlik etmiş ve onlarca yıldır, milyonlarca ses sistemi, ev sinema seti ve TV üretmiştir. Ses yeniliklerinde lider olan Philips'in, en üstün ses kalitesinde ses sistemleri üreteceğine emin olabilirsiniz.

 • Müzikler, oyunlar, filmler ve Internet ses kaynaklarıyla uyumlu

  Her türlü müzik, oyun, film ve Internet ses kaynaklarını eşsiz bir multimedya deneyimi ile dinleyeceksiniz.

 • PC veya dizüstü bilgisayara kolayca bağlanır

  PC veya dizüstü bilgisayara bağlanabilir

 • Derin bas için subwoofer ve net yüksek frekanslı sesler için uydular

  Ses sistemi, en iyi bas deneyimi için subwoofer, en iyi orta ve yüksek frekanslı ses deneyimi için uydu hoparlörler ile optimize edilmiştir. Bunun sonucunda en derin bas seslerden en ince tiz seslere kadar tüm frekans aralığındaki sesler, ses sisteminiz tarafından güçlü ve bozulmadan üretilir.

 • Bas Refleks hoparlörler, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme ile her ses seviyesinde optimum bas

  Dijital Dinamik Bas Kuvvetlendirme, yüksek ses seviyelerinde seste bozulmaya yol açmadan maksimum bas güçlendirme yapan ve düşük ses seviyelerinde alt uç bas frekanslarının yok olmasını önleyen akıllı bir bas güçlendiricisidir. Gelişmiş elektronik teknolojisiyle ses seviyesi ve bas düzeyleri sürekli olarak izlenir, her ikisi de hassas şekilde kalibre edilir ve seste bozulmaların önüne geçilir, böylece optimum bas ses elde edilir. Dijital Dinamik Bas Güçlendirme, seçtiğiniz ses seviyesi ne olursa olsun, olağanüstü bas performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • Kaliteli bas üretimi için ahşap muhafaza

  Subwoofer'ın kasası, sağlam, dengeli ve yüksek akustik performans elde etmenizi sağlayan ahşaptan yapılmıştır.

 • Renklerle kodlanmış kablolar ile bağlantınız birkaç dakika içinde hazır

  Renklerle ve etiketlerle kodlanmış kablolar ve kolay anlaşılır kullanım kılavuzu ile sisteminizi çok kısa bir sürede kurabilirsiniz.

 • Manyetik Koruma, bilgisayar ekranındaki görüntü bozulmalarını ortadan kaldırır

  Hoparlörlerdeki güçlü mıknatıslar manyetik olarak koruma altına alındığı için bilgisayar ekranınızın yanına konulduklarında dahi görüntüyü etkilemez ve bozmaz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: