Profesyonel DJ kulaklıkları

  Profesyonel DJ Kulaklıkları

  5 kez dünyanın en iyi DJ'i ödülünü kazanan Armin van Buuren ile birlikte geliştirilen A1PRO kulaklık, elektronik müzik için tasarlandı. Bu kulaklık, hareket halindeyken veya miks masasının başındayken her notaya güç ve canlılık katar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 399,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Profesyonel DJ kulaklıkları

Profesyonel DJ kulaklıkları, Kulak üstü, Yumuşak kulak yastıkları, Düz katlama A1PRO/00 Benzer ürünler bul

Profesyonel DJ Kulaklıkları

Armin van Buuren ile işbirliği yapılarak geliştirildi

 • 40 mm, 2500 mW sürücüler müziğinizi bozulma olmadan dinlemenizi sağlar

  40 mm, 2500 mW sürücüler müziğinizi bozulma olmadan dinlemenizi sağlar

  2500 mW güç kullanımı için tasarlanan güçlü 40 mm neodimyum sürücüler, yüksek ses düzeyleri veya yüksek ses giriş gücünde bile net, dinamik ve bozulmayan sesle müzik dinlersiniz.

 • Tam ses yalıtımı için arkası kapalı tasarım ve yalıtımlı yastıklar

  Tam ses yalıtımı için arkası kapalı tasarım ve yalıtımlı yastıklar

  Arkası kapalı tasarım, bası en üst seviyeye çıkarır ve müziğinizi ses kaybı olmadan istediğiniz yükseklikte dinlemenizi sağlar. Yüksek hassasiyete sahip yastıklar üstün ses yalıtımı için kulak ve baş bandı arasındaki boşluğu doldurur.

 • Çıkarılabilen, değiştirilebilen ve rahat kulak tamponları

  Çıkarılabilen, değiştirilebilen ve rahat kulak tamponları

  Kulaklık malzemeleri uzun süreli dinleme konforu ve gelişmiş ses performansı sağlamak amacıyla özenle seçilmiştir. Nefes alabilen lüks kulaklık yastıkları optimum ergonomik oturma için tasarlanmıştır ve ortam gürültüsünü dışarıda tutarken kaliteli bas ses sağlar.

 • Tek kulakla izleme için çift taraflı dönen kollar

  Tek kulakla izleme için çift taraflı dönen kollar

  Profesyonel DJ'ler düşünülerek tasarlanan bu kulaklığın her bir parçası kendi ekseni etrafında dönebilir. Bu tasarım, hareket halinde müzik dinlerken veya seyircinin sesini duymanız gerektiğinde etrafınızda olanları duyabilmenizi sağlar.

 • Değiştirilebilen tamponlar

  Değiştirilebilen tamponlar

  Pimle monte edilen tamponlar kamera lenslerindeki mekanizmayla aynı şekilde kolayca dönerek yerine oturur. Yumuşak kulak tamponları uzun süreli kullanım sağlar.

 • Yumuşak, rahat baş bandı tamponu

  Yumuşak, rahat baş bandı tamponu

  A1-PRO profesyonel DJ kulaklık, saatlerce miksleme yaptıktan sonra bile taktığınızı unutabileceğiniz kadar rahat olmasını sağlayan yumuşak baş bandıyla gelir.

 • Sarmal kablo daha fazla hareket özgürlüğü için 1,8 metreye kadar uzayabilir

  Sarmal bölümün açılmasıyla 1,8 metreye ulaşabilen 1,4 m uzunluğunda kablonun sağladığı daha fazla hareket özgürlüğünün keyfini çıkarın. Sarmal tasarım ayrıca bileşenler üzerindeki çekme kaynaklı gerilimi azaltır ve kablo karmaşası olmadan daha fazla kablo uzunluğu sağlar.

 • Gürültülü ortamlarda kullanım için mükemmel ses yalıtımı

  Yumuşak kulak tamponları kulaklarınızı dış dünyadan ayırarak, dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan müziğe odaklanmanızı sağlar.

 • Kolay saklama ve taşıma için düz katlanabilen tasarım

  Hareket halindeyken en iyi deneyimi yaşayabilmeniz için tasarlanan Philips profesyonel DJ kulaklığınız, mükemmel taşınabilirlik ve kolay saklama için katlanarak kaldırılabilir. Akıllı tasarım ve üstün kaliteli menteşeler gibi bileşenlerin dikkatli seçilmesi kulaklık bileşenlerinin kolayca hareket edebilmesini sağlar.

 • Müziği kaydedildiği gibi dinleyebilmek için kaynağı doğru aktaran ses

  Kaynağı doğru aktaran ses üretimi, sesi bozulma ve değişiklik olmadan, stüdyoda kaydedilen haliyle yeniden üreterek duyduğunuz sesin orijinaliyle aynı olmasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 72 mm değiştirilebilen kulak tamponları ayrı olarak shop.philips.com ve armadashop.com adreslerinden satılır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: