Candle Bent tip

  Mum düşük tüketimli ampul

  872790093040500 Benzer ürünler bul

  Dekoratif tasarımlı eğik uçlu mum

  Zarif ve dekoratif eğik uçlu mumu, keyifli dakikalar geçirmeniz için rahatlayabileceğiniz SICAK, YUMUŞAK ışıkla birleştiriyoruz. Bu enerji tasarruflu ampul ile önünüzdeki 10 yıl boyunca paradan tasarruf edeceğinizi bilerek mutlu olacaksınız. Tüm faydaları görün

  872790093040500 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Candle Bent tip Mum düşük tüketimli ampul

8 W, Sıcak Beyaz, E14 duy 872790093040500 Benzer ürünler bul

Dekoratif tasarımlı eğik uçlu mum

Havanıza uygun bir ortam yaratır

 • %80'e kadar para ve enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: