Eşleşmemiş

  LivingWhites

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  872790092626200 Benzer ürünler bul

  Modunuza uygun ışıklandırma ortamı yaratın

  Evinizdeki aydınlatma sistemini LivingAmbiance'a entegre edin. Sadece ampul değiştirerek armatürlerinizin LivingAmbiance/LivingWhites uzaktan kumanda ile kısılabilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu Philips lambalar enerji ve paradan tasarruf da sağlıyor. Tüm faydaları görün

  872790092626200 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LivingWhites Spiral enerji tasarruflu ampul

20 W (88 W), Normal duylu, Sarı 872790092626200 Benzer ürünler bul

Modunuza uygun ışıklandırma ortamı yaratın

 • Duvar ayar düğmesiz kısma imkanı

  Duvar ayar düğmesiz kısma imkanı

  LivingWhites ampulü bir LivingWhites veya bir LivingAmbiance uzaktan kumandayla kısabilirsiniz. SmartLink etiketi taşıyan tüm Philips kumandaları bu ampulü kısmak için kullanılabilir.

 • Işıkları ayrı ayrı veya herhangi bir kombinasyonda ayarlayın

  Işıkları ayrı ayrı veya herhangi bir kombinasyonda ayarlayın

  Diğer Philips LivingAmbiance ürünlerine bağladığınızda, renkli ışık veren armatürlerin rengini değiştirebilir, yoğunluğunu kısabilir veya ayarlayabilir ya da beyaz ışık armatürlerini kısabilirsiniz.

 • Tek uzaktan kumandayla bunu ve diğer SmartLink lambalarını kontrol edin

  Tek uzaktan kumandayla bunu ve diğer SmartLink lambalarını kontrol edin

  Tek bir sezgisel uzaktan kumandayla tüm LivingAmbiance ürünlerini istediğiniz kombinasyonda kontrol edebilir, ışıkları tek tek veya birlikte kısabilir, renk değiştirebilirsiniz. Hangi ürünlerin birlikte çalıştığını öğrenmek için kutuya veya ürünün kendisine bakın. Bir SmartLink logosu varsa, ürününüz diğer SmartLink ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

 • Işık kısma sıcak bir ortam yaratır

  Bir odadaki çoklu ışıklar, farklı köşeleri ve yönleri vurgulayacakları için oday daha canlı gösterir. Bu ışıkları kısarak, sıcak ya da canlı bir ortam yaratabilirsiniz.

 • 8 yıl dayanma süresi

  Enerji tasarruflu ampuller, standart ampullere göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 8 yıl kullanım ömrüne sahip bir enerji tasarruflu lamba, 8 adet standart lamba yerine geçer. Bu nedenle, yıllar geçtikçe paradan tasarruf sağlar ve daha uzun süre dayanırlar. Kullanım ömrü, günlük 2,7 saat veya yıllık 1.000 saat ortalama kullanıma dayanmaktadır. Bu ortalama, farklı mevsimlerde kullanıma (karanlık kış - aydınlık yaz), hava durumuna (güneşli - yağmurlu karanlık gün) ve lambanın kullanıldığı odaya (banyoda kısa süreli kullanım - oturma odasında uzun süreli kullanım) göre değişir.

 • Herhangi bir beyaz ışık armatürünüzü bir LivingAmbiance kumandaya bağlayın

  Armatürünüzle duvar soketi arasına LivingWhites armatür kontrol fişini taktığınızda, armatürünüzü diğer LivingAmbiance ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizdeki bir armatürü LivingAmbiance uzaktan kumandayla kontrol edebilir ve diğer LivingAmbiance ürünlerine bağlayabilirsiniz. Kendi armatürünüzü kullanarak ortamı değiştirebilirsiniz. Dikkat: LivingWhites fişine bağladığınız armatürde dokunmatik kısma anahtarı olmamalıdır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: