Tornado

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  872790092578400 Benzer ürünler bul

  Anında parlak ışık

  Tornado, renklerinizin daha canlı görünmesini sağlar ve olağanüstü parlaklığa sahiptir. Bu Philips lamba hızlı açılır ve kompakt tasarımı sayesinde her yere sığar. 10 yıla kadar paradan tasarruf etmenizi sağlar* * Geleneksel ampule göre. Tüm faydaları görün

  872790092578400 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tornado Spiral enerji tasarruflu ampul

15 W, Sarı, E27 duy 872790092578400 Benzer ürünler bul

Anında parlak ışık

Anında parlak ışıkla renkleriniz daha canlı görünsün;

 • %80'e kadar para ve enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: