Genie Longlife

  Tüplü enerji tasarruflu lamba

  872790090335500 Benzer ürünler bul

  Yıllar geçse de tasarruf etmeye devam eder

  Sık sık lamba değiştirmek istemiyorsanız uzun kullanım ömrü sayesinde bu Philips enerji tasarruflu lamba ideal çözümdür. İster ulaşılması güç yerlerde kullanın, isterseniz gündüz veya gece birkaç saat ışıkları açık bırakmak için. Tüm faydaları görün

  872790090335500 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Genie Longlife Tüplü enerji tasarruflu lamba

18 W (80 W), Normal duylu, Beyaz ışık 872790090335500 Benzer ürünler bul

Yıllar geçse de tasarruf etmeye devam eder

Ulaşılması güç yerler için gereken uzun ömür

 • Enerji tasarruflu lambalar karbon ayakizinizi azaltır

  Işığın enerjiye ihtiyacı vardır. Enerji üretmek için, CO2 salınır. Çevrenizin, enerji tüketiminizin ve karbon ayakizinizin sorumluluğunu alın. Enerji tasarruflu lambalar elektrik faturanızın yanı sıra karbon ayakizinizi de küçültmenize yardımcı olur.

 • Çok uzun kullanım ömrü

  Enerji tasarruflu ampuller, lambanın dayanma süresi boyunca tasarruf etmenizi sağlar. Dolayısıyla Philips size ekstra uzun kullanım ömrü olan ampuller sunarken ekstra uzun süre tasarruf edebilmenizi de sağlar.

 • Daha az ampul değiştirme ve her ihtiyaç duyduğunuzda yeterli ışık

  Her ihtiyaç duyduğunuzda yeterli ışık sağlamak ve daha az ampul değiştirmenize gerek olması çok önemlidir çünkü ampul değiştirmek zahmetli bir iştir ve ampulun performansı zaman içerisinde daima güvenilir olmalıdır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: