daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900886603/8727900886603_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Tornado

  Kompakt floresan Spiral ampul

  Anında parlak ışık

  Tornado, renklerinizin daha Canlı görünmesini sağlar ve olağanüstü parlaklığa sahiptir. Bu Philips lamba hızlı açılır ve kompakt tasarımı sayesinde her yere sığar. 8 yıla kadar bütçenizin tasarruf etmesini sağlar* * Geleneksel ampule göre Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tornado Kompakt floresan Spiral ampul

32 W (145 W), E27, Beyaz ışık, Kısılamayan 8727900886603 Benzer ürünler bul

Anında parlak ışık

Anında parlak ışık

 • Uzun ömürlü - 8 yıla kadar kullanım ömrü

  Uzun ömürlü - 8 yıla kadar kullanım ömrü

  Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 8 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: