Tornado

Kompakt floresan Spiral ampul

  daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900876284/8727900876284_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Tornado

  Kompakt floresan Spiral ampul

  Sıradışı parlaklık ve canlı renkler

  Philips Tornado enerji tasarruflu ampuller olağanüstü bir aydınlatma sunar ve renklerin daha canlı görünmesini sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde hemen hemen her yere sığan bu enerji tasarruflu spiral ampul, 8 yıla kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tornado Kompakt floresan Spiral ampul

32 W (150 W), E27, Sarı, Kısılamayan 8727900876284 Benzer ürünler bul

Sıradışı parlaklık ve canlı renkler

Hareketli ve enerjik bir atmosfer için

 • Olağanüstü parlaklık ve verimlilik

  Olağanüstü parlaklık ve verimlilik

  Parlaklık arttığında genellikle enerji kullanımı da artar. Ancak Philips enerji tasarruflu ampullerle parlak, enerjik ışık keyfini yaşarken enerji ve para tasarrufu yapabilirsiniz. (Ev) ofislerde çalışma aydınlatması ve ekstra parlaklık gerektiren diğer alanlar için idealdir.

 • %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

 • Uzun ömürlü - 8 yıla kadar kullanım ömrü

  Uzun ömürlü - 8 yıla kadar kullanım ömrü

  Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 8 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: