-

Beyaz ambiyans

  -

  Beyaz ambiyans

  Hayatınıza ışık tutun

  Philips hue sisteminize mükemmel, beyaz ambiyanslı iki Philips hue spot takın ve tüm aktivitelerinizi sarıdan beyaza kadar ışık renklerinde rahatlıkla gerçekleştirin. Philips hue bridge'e bağlayarak dilediğiniz gibi kontrol edin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hue Beyaz ambiyans

İkili paket, GU10, 5, 5 W 8718696671184 Benzer ürünler bul

Hayatınıza ışık tutun

Gün doğumundan gün batımına dek

 • Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

  Güzel, doğal beyaz ışık seçenekleriyle her an için doğru ambiyansı ayarlayın. Uygulamayı kullanarak enerjik gün ışığından rahatlatıcı sıcak beyaz ışığa herhangi bir beyaz ışık tonunu ayarlayın. Kontrolü ele alın ve ambiyansı siz belirleyin. Ne çok aydınlık. Ne çok karanlık. Tam istediğiniz gibi.

 • Size özel gün doğumuyla rahatça uyanın

  Uykunuzu düzene sokun ve her sabah yeni bir başlangıç için rahatça uyanın. Philips hue yataktan güzel kalkmanıza yardımcı olur. Kademeli olarak artan ışık yoğunluğu, alarmın kaba sesi yerine güneş ışığıyla doğal bir şekilde uyandığınızı hissetmenizi sağlar.

 • Güne hazır olun

  Sabah kahvesini boş verin ve güne, vücudunuza ve zihninize enerji veren beyaz, parlak gün ışığıyla hazırlanın. Motivasyona ihtiyaç duyduğunuz veya enerjinizin düşük olduğu anlar için idealdir.

 • Mükemmel bir okumanın tadını çıkarın

  Philips hue ile saatlerce en sevdiğiniz romanların içinde kaybolun. Mükemmel bir okuma için doğru beyaz ışığı sunar.

 • Sarı ışıkla gevşeyin

  Ayaklarınızı kaldırın ve günü sonlandırmak için ideal olan beyaz ışığın yumuşak parlaklığıyla dinlenin. Rahatlatıcı beyaz ışık akşamları yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacak ve daha iyi bir uyku çekmenizi sağlayacak.

 • Konsantrasyonunuzu kaybetmeyin

  Hassas şekilde ayarlanmış parlak beyaz ışıkla konsantrasyonunuzu kaybetmeyin. İster sınava çalışıyor, ister işlerinizi evden yapıyor isterseniz de harika görünmek için kıyafet seçiyor olun; bu ışık işlerinizi dikkatiniz dağılmadan hızlı ve verimli bir şekilde halletmenin en iyi yoludur.

 • 50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  Philips hue bridge'e 50 adede kadar ışık bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç seti veya ayrı bridge ile işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra iOS ve Android akıllı cihazlar için sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue, ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürününüzün yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.

 • Standart GU-10 spot gibi mükemmel uyum için tasarlandı

  Philips hue beyaz ambiyans GU-10 lamba, var olan spot aydınlatmalarınıza kolayca uyum sağlamak ve onları güçlendirmek için özel olarak tasarlandı. Bu sayede geleneksel halojen spotlara akıllı ve enerji tasarruflu bir alternatif sağlandı.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: