daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696598375/8718696598375_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  LED

  Ampul

  Ampulleri değiştirmeden ışık ayarları arasında geçiş yapın

  Bazen içinizden yaptığınız işe uygun bir ambiyans değişikliği yapmak gelir. Philips SceneSwitch LED ampul ile mevcut anahtarınızı kullanarak ayarı kolayca değiştirebilirsiniz. Kısma anahtarı veya ek kurulum gerekmez. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

YENİ

LED Ampul

9, 5 W (60 W), E27, Sarı 8718696598375 Benzer ürünler bul

Ampulleri değiştirmeden ışık ayarları arasında geçiş yapın

Mevcut anahtarınızla birlikte çalışır

 • Canlı renkler için yüksek renk görüntüleme (CRI > 80)

  Işık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için renk görüntüleme indeksi (CRI) kullanılır. Açık havadaki doğal ışığın CRI değeri 100'dür ve diğer ışık kaynaklarının karşılaştırılmasında standart olarak kullanılır. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üstündedir. Güneş ışığının değerine yakın olan bu ampuller renkleri gerçekçi ve doğal biçimde yansıtır.

 • Dimmer anahtar veya ek kurulum gerekmez

  Kutusundan çıkar çıkmaz farklı ihtiyaçlarınıza ve ruh hallerinize uyacak şekilde çeşitli mükemmel ışık sahneleri sunar. Akıllı ampul özelliği sayesinde, dimmer anahtar veya diğer ek kurulumları gerekmez. Ampulünüzü bu Scene Switch ampul ile değiştirdiğinizde mevcut duvar anahtarınızı kullanarak farklı sahneler arasında geçiş yapabilirsiniz. En düşük seviyede yatırım ve çabayla en yüksek düzeyde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık ambiyansı yaptığınız işe ve ruh halinize uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz.

 • Lambayı varsayılan fabrika ayarına döndürme

  Birden fazla lamba kullanılıyorsa ve bu lambalar artık senkronize değilse lambaları varsayılan fabrika ayarına döndürmek için anahtarı 1 saniye içinde açıp tekrar kapatın.

 • %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  Standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Işık rengini mevcut duvardaki anahtarı kullanarak değiştirebilirsiniz

  Duvardaki anahtarla gün ışığına benzeyen ışık rengini sizi rahatlatacak sıcak ve samimi bir renge dönüştürerek bambaşka bir ambiyans yaratabilirsiniz. Odanızı çeşitli etkinlikler için özelleştirmek veya ruh halinize uygun hale getirmek artık çok kolay.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: