-

  Hareket sensörü

  Işıklarınızı açın

  Kolay kullanım ve enerji tasarrufu için Philips hue sisteminize bir hareket sensörü ekleyin. Pille çalışan ve tamamen kablosuz olan sensörü evinizde istediğiniz konuma yerleştirebilirsiniz. Üstelik, Philips hue uygulamasıyla kolaylıkla yapılandırabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Işıklarınızı açın

Hareketinizle etkinleşir

 • 50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  Philips hue bridge'e (birlikte verilmez) 50 adede kadar ışık ve birçok aksesuar bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç seti veya ayrı bridge ile işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra iOS ve Android için Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue, ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürününüzün yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.

 • Hareket algılandığında hue ışıklarınızı açar

  Odaya girdiğinizde Philips hue ışıklarının otomatik olarak açılması için Philips hue hareket sensörünü Philips hue uygulaması üzerinden Philips hue bridge'e bağlayın. Banyo, koridor, bodrum veya garajlar için mükemmeldir. Hareket algılandığında hangi ortam veya ışık ayarının açılacağını uygulama üzerinden seçebilirsiniz. Herhangi bir hareket algılanmadığında ışıklar otomatik olarak kapanır.

 • Otomatik olarak yumuşak bir gece ışığı açar

  Gündüz ve gece için farklı ışık ayarları seçmek mümkündür. Sensör, gün içinde canlı beyaz ışık açarak daha iyi görebilmenizi sağlar. Gece ise çocuğunuz veya siz yataktan kalktığınızda yumuşak, etrafınızı görebilmek için yeterli ve uyuyan ev halkını rahatsız etmeyecek gece ışığı açılır.

 • Yalnızca ihtiyacınız varken ışıklar açılır

  Yerleşik ışık sensörü sayesinde, ışık yalnızca ihtiyacınız varken açılır. Philips hue uygulamasından kolayca ışık hassasiyetini değiştirebilirsiniz, böylece sensör yalnızca biraz daha ışığa ihtiyacınız olduğunda çalışır. Hareket sensörü, kullanılmayan alanlarda ışıkları otomatik olarak kapatarak enerji tasarrufu sağlar. Seçilen zaman aralığı içinde herhangi bir hareket algılanmazsa ışık, otomatik olarak kapanmadan önce kısılır.

 • Kablosuzdur. Evinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz

  Pille çalışan ve tamamen kablosuz olan hareket sensörünü evinizde istediğiniz konuma kolayca kurabilirsiniz. Kurulumu yalnızca birkaç dakikanızı alır. Birlikte verilen vidayla rafa, sehpaya, duvara veya tavana monte edebilmenizin yanı sıra metal yüzeylere manyetik olarak da takabilirsiniz. Algılama açısını ise sensörü doğru yöne çevirerek ayarlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: