Tap anahtar

  Tap anahtar

  En sevdiğiniz sahneleri hatırlayın

  Philips hue Tap, bir dokunuşunuzla Philips hue ışıklarınızı kontrol eden ilk kablosuz akıllı anahtardır. Philips hue Bridge'enüze bağlayın ve 4 farklı Philips hue ışığı sahnesini akıllı cihazınız olmadan kontrol edin.

 • En sevdiğiniz sahneleri hatırlayın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • En sevdiğiniz sahneleri hatırlayın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • En sevdiğiniz sahneleri hatırlayın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En sevdiğiniz sahneleri hatırlayın

Gücünü dokunuşunuzdan alır

 • 4 farklı sahneyi etkinleştirmek için 4 düğme

  Philips hue tap anahtarınıza 4 favori Philips hue ışık ayarınızı ekleyebilirsiniz. Kendiniz için oluşturduğunuz bir sahneyi veya Philips'in sizin için oluşturduğu sahnelerden birini seçin ya da bir düğmeyi tüm ışıkları kapatacak şekilde programlayın. Philips hue uygulaması üzerinden istediğiniz yapılandırmayı kolayca yapabilirsiniz. Karar sizin.

 • Işık anahtarı gereken herhangi bir yere yerleştirin

  Philips hue Tap anahtar evin herhangi bir noktasına kurulup kullanılabilir: Ön kapının yanındaki duvara, favori koltuğunuzun arkasına, hatta komodininizin üzerine monte edebilirsiniz. Philips hue Tap anahtar işlevsel, günlük bağlantılı aydınlatma deneyimini daha da kullanışlı hale getirir. Kablosuz olduğu için vidaları veya anahtarın arka plakasındaki yapışkan bandı kullanarak istediğiniz her yere yerleştirebilirsiniz.

 • Kablosuz anahtar ve uzaktan kumanda bir arada

  Philips hue Tap favori sahnelerinizi her zaman erişilebilir hale getirir. Arka plakasından çekilip çıkarılabilen Philips hue Tap anahtarı uzaktan kumanda olarak da rahatça kullanabilirsiniz.

 • Kinetik enerji: Pil gerekmez

  Philips hue Tap kinetik enerjiyi kullanır ve dokunuşunuzdan güç alır. Dolayısıyla pil gerekmez. Güç tüketimi sıfır watt olan Philips hue Tap daha akıllıdır, çevre dostudur, pil israfı yapmaz ve zahmetsizce kullanılabilir.

 • 50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  Philips hue Bridge'e (birlikte verilmez) 50 adede kadar ışık ve 10 adede kadar aksesuar bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç seti veya ayrı bridge ile işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli, güvenli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürünlerinizin yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: