Beyaz

  Beyaz

  Huzur bulun

  Philips hue Beyaz başlangıç seti ile başlangıcınızı yapın ve nerede olursanız olun ışıklarınızı kontrol ederek huzur bulun. Önemli olan, akıllı ve faydalı yöntemlerle yaşamınızı kolaylaştırmak ve huzurlu olmanızı sağlamak. Tüm faydaları görün

 • Huzur bulun

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Hue Beyaz

Başlangıç seti, E27 8718696449554 Benzer ürünler bul

Huzur bulun

 • Işıklarınızı her yerde kontrol edin

  Nerede olursanız olun ışıklarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Evden çıkarken ışıklarınızı kapatmayı unutup unutmadığınızı kontrol edin ve mesaiye kalacağınız zaman ışıklarınızı açın. Coğrafi sınırlama teknolojisi sayesinde ışıklarınız eve geldiğinizde otomatik olarak sizi karşılayabilir ve evden çıkarken kapanabilir. Akıllı ve kullanışlı yollarla hayatınızı sadeleştirin ve huzurlu olun.

 • Işığı sorunsuz biçimde, kablosuz olarak kısın

  Philips hue ile ışığı sorunsuz biçimde, kablosuz olarak kısın. Ne çok aydınlık. Ne çok karanlık. Tam istediğiniz gibi. Kablo, elektrikçi veya kurulum gerekmez.

 • Kolay ev otomasyonu için ışık programları oluşturun

  Philips hue, Philips hue uygulamasındaki program işlevini kullanarak siz evde değilken evdeymişsiniz izlenimi yaratabilir. Eve geldiğinizde ışıkların açık olması için ışıkları önceden belirlenmiş bir zamanda açılacak şekilde ayarlayın. İsterseniz odaları farklı zamanlarda aydınlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ışıkların gece kademeli olarak kapanmasını da ayarlayabilirsiniz; böylece ışıkları açık bırakıp bırakmadığınızı düşünerek endişelenmezsiniz.

 • Işıkları kendi yönteminizle kontrol edin

  Philips hue ışıklarınızı Bridge'e bağlayın ve sınırsız olasılığı keşfetmeye başlayın. Işıklarınızı Philips hue uygulamasıyla akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol edin ya da ışıkları etkinleştirmek için sisteminize anahtar ekleyin. Tam Philips hue deneyimi için zamanlayıcıları, bildirimleri, alarmları ve daha birçok öğeyi ayarlayın.

 • 50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  Philips hue Bridge'e (birlikte verilir) 50 adede kadar ışık ve 10 adede kadar aksesuar bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç setiyle işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra iOS ve Android akıllı cihazlar için sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli, güvenli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürününüzün yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.

 • Apple HomeKit teknolojisiyle uyumludur

  Philips hue Beyaz başlangıç seti Apple HomeKit teknolojisiyle uyumludur. Hiçbir düğmeye dokunmadan Siri'den ışıklarınızı açmasını veya kısmasını ya da ön ayarları geri çağırmasını isteyin. Üçüncü taraf uygulamalarla ışıklarınızı diğer Apple HomeKit özellikli cihazlara da bağlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: