daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291785415/8718291785415_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  LED

  Reflektör (Kısılabilir)

  Odaklanmış parlak ışık ile dayanıklı, vurgulu LED aydınlatma

  Bu yönlendirilebilir LED lamba, odaklanmış kısılabilir sarı ışık demeti sunar ve geleneksel yansıtıcı lambaların yerini alabilecek mükemmel bir kısılabilir ışıktır Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LED Reflektör (Kısılabilir)

5, 7 W (60 W), E27, Sarı, Kısılabilir 8718291785415 Benzer ürünler bul

Odaklanmış parlak ışık ile dayanıklı, vurgulu LED aydınlatma

Sıcak, davetkar bir ambiyans yaratın

 • Gerçek akkor benzeri sarı ışık (2700 K)

  Işığın Kelvin (K) birimiyle ölçülen farklı renk sıcaklıkları olabilir. Düşük Kelvin değerine sahip ampuller sıcak, daha samimi bir ışık verirken yüksek Kelvin değerine sahip olan ampuller beyaz, daha enerjik bir ışık verir.

 • Akkor NR50 ampulün yerini alacak mükemmel şekil

  Güzel şekillendirilmiş tasarımı ve tanıdık boyutlarıyla bu LED reflektör geleneksel NR50 ampul için sürdürülebilir ideal alternatiftir.

 • Canlı renkler için yüksek renk görüntüleme (CRI > 80)

  Işık kaynağının renk görünümü üzerindeki etkisini açıklamak için renk görüntüleme indeksi (CRI) kullanılır. Açık havadaki doğal ışığın CRI değeri 100'dür ve diğer ışık kaynaklarının karşılaştırılmasında standart olarak kullanılır. Philips LED ampullerin CRI değeri her zaman 80'in üstündedir. Güneş ışığının değerine yakın olan bu ampuller renkleri gerçekçi ve doğal biçimde yansıtır.

 • %90'a kadar tasarrufla çok düşük enerji tüketimi

  Geleneksel ampulleri Philips LED alternatifiyle değiştirir değiştirmez önemli enerji tasarrufu sağlayabilir ve sürdürülebilir bir gezegene katkıda bulunabilirsiniz.

 • 20 yıla kadar kullanım ömrü

  20.000 saate kadar kullanım ömrüne sahip olan bu Philips LED lamba istediğiniz atmosferi 20 yıla kadar korumanızı sağlar.*

 • 36º halojen ışık demeti

  Tanıdık odaklanmış ışık çıkışının yanı sıra halojen reflektörlere eşdeğer görünüme ve hisse sahip olan bu LED reflektör ampul hem vurgulu aydınlatma hem de genel amaçlı aydınlatmaya uygundur.

 • Pürüzsüz yüzey ve yüksek kaliteli kaplama

  Şeklini yakından tanıdığınız bu LED reflektör tüm yeniliklere sahipken geleneksel ampullerin görüntüsünü ve hissini korur.

 • Kısılabilir

  Rahatlatıcı bir ortamdan aktif atmosferlere kadar her faaliyet için uygun ortamı oluşturabilmeniz amacıyla kaliteli kısma özelliği sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • *Günde 3 saatlik ortalama kullanım baz alınmıştır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: