daha fazla bilgi için şunu indirin: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500315274/8711500315274_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  daha fazla bilgi için şunu indirin: here

  Circular

  Dairesel enerji tasarruflu ampul

  Gerçekten etkili yuvarlak lamba

  Philips enerji tasarruflu yuvarlak lambalar özel uygulamalar için özel bir şekle sahiptir. Bu kısa lambalar dar yerlere kolayca sığar ve ekstra ışık verir. %80'e kadar enerji ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 19,99 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Circular Dairesel enerji tasarruflu ampul

24 W (118 W), E27, Sarı, Kısılamayan 8711500315274 Benzer ürünler bul

Gerçekten etkili yuvarlak lamba

Mükemmel ışık dağıtımı

 • %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  %80'e varan enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla %80'e kadar daha az enerji tüketerek elektrik faturalarınızı azaltmanızı ve çevre için üzerinize düşeni yapmanızı sağlar.

 • Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

  Uzun ömürlü - 6 yıla kadar kullanım ömrü

  Philips enerji tasarruflu ampuller dayanıklı tasarıma sahiptir. 6 yıla kadar kullanım ömrü sayesinde sık sık ampul değiştirme zahmeti ve masrafından kaçınırken yıl boyunca enerji tasarrufu yaparsınız.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: