Tornado dimmable

  Spiral enerji tasarruflu ampul

  871016339470100 Benzer ürünler bul

  Parlak, kompakt ve kısılabilir

  Kısılabilir, enerji tasarruflu aydınlatma. Yüksek performanslı parlak ışık veren Tornado hemen açılır ve %1'e kadar kısılabilir. Küçük tasarımı sayesinde tüm armatürlerinize uyar. 10 yıla kadar para tasarrufu yapmanızı sağlar* (* Geleneksel ampule göre) Tüm faydaları görün

  871016339470100 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tornado dimmable Spiral enerji tasarruflu ampul

20 W, Sıcak Beyaz, E27 duy 871016339470100 Benzer ürünler bul

Parlak, kompakt ve kısılabilir

Yüksek performanslı parlak ışık, %1'e kadar kısılabilir, dayanıklı

 • %1'e kadar tamamen kısılabilir

  %1'e kadar tamamen kısılabilir

  Rahatlatıcı veya hareketli ortamlarda, her etkinlik için uygun ortamı oluşturabilmeniz amacıyla kusursuz kısma özelliği sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.

 • %80'e kadar para ve enerji tasarrufu sağlar

  Bu ampul, standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji ve para tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: