Downlighter

  Spot enerji tasarruflu ampul

  871016321672010 Benzer ürünler bul

  Spot lambada enerji tasarrufu

  Philips alt aydınlatmalar, enerji faturalarınızı azaltmanın çözümüdür. Her yöne çevrilebilen uzun ömürlü Philips lambalar enerji tasarrufunda fark yaratır. Tüm faydaları görün

  871016321672010 Benzer ürünler bul

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Downlighter Spot enerji tasarruflu ampul

23 W, Normal duylu, Beyaz ışık 871016321672010 Benzer ürünler bul

Spot lambada enerji tasarrufu

Her yöne çevrilebilen aydınlatmada paradan tasarruf edin

 • %80'e varan enerji tasarrufu

  %80'e varan enerji tasarrufu

  Standart ampulünüzle karşılaştırıldığında %80'e kadar enerji tasarrufu sağlar. Kendi masrafını çıkartır ve her yıl tasarruf etmenizi sağlar. Yani elektrik faturanızı düşürüp hemen tasarruf yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Reflektör lambanızın yerine geçer

  Değişiklik yapmak gayet basittir. Reflektör lambanızın yerine koyun ve modern teknolojilerin sunduğu bütün avantajlardan faydalanın.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Bir lambanın kırılmasının sağlığınız üzerinde etki yapması son derece düşük bir ihtimaldir. Bir lamba kırıldığında, odayı 30 dakika boyunca havalandırın ve tercihen eldiven giyerek parçaları kaldırın. Parçaları plastik bir poşete koyun ve geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürün. Elektrik süpürgesi kullanmayın.
 • * Kompakt flüoresan lambalar özel atık olarak görülmelidir, geri dönüşüm için bölgenizdeki bir atık dönüşüm tesisine götürülmeleri gerekmektedir. Avrupa Aydınlatma Endüstrisi cıva, diğer metaller, cam vb.'ni geri dönüştürebilen bir altyapı kurmuştur.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: