PhotoFrame

  PhotoFrame

  Anılarınızı paylaşın

  PC'nizde kaç dijital fotoğraf gizli? Dijital fotoğraflarınızı PC olmadan mükemmel kalitede görüntüleyerek anılarınızı paylaşmanın en kolay yolunu sunan Philips PhotoFrame™ ile anılarınızı görün, paylaşın, düzenleyin ve yeniden yaşayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PhotoFrame

17, 8 cm (7") LCD, 16:9 en-boy oranı 7FF3FPW/00 Benzer ürünler bul

Anılarınızı paylaşın

 • SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast: İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için

  SmartContrast, görüntülediğiniz içeriği analiz eden, en iyi dijital görüntüler ve videolar sunmanın yanı sıra koyu renk tonların görüntülendiği oyunları zenginleştirmek amacıyla kontrastı dinamik olarak geliştirmek için renkleri otomatik olarak ayarlayan ve arka aydınlatma yoğunluğunu kontrol eden bir Philips teknolojisidir. Ekonomi modu seçildiğinde, günlük ofis uygulamalarının en doğru şekilde görüntülenmesi ve daha düşük güç tüketimi için kontrast ayarlanır ve arka aydınlatmaya hassas ayar uygulanır.

 • Net ve canlı renkler için imagen

  imagen, fotoğraflarınızı otomatik olarak doğru renk için analiz edip en iyi kontrasta ayarlayan, Philips'in geliştirdiği özel bir fotoğraf geliştirme teknolojisidir: imagen, "renk karışmasını" önlemek için renkleri ayırır, muhteşem bir görsel kontrast için parlaklık dağılımını ayarlar ve renk hassasiyeti için Gama ayarını düzeltir.

 • RadiantColor ile eski anılara yeni bir parlaklık katın

  RadiantColor, tam ekrandan küçük fotoğrafların kenarlarındaki renkleri genişletip siyah çubukları ve en-boy oranı bozulmasını ortadan kaldırarak küçük fotoğrafların en iyi oran olan 4:3 oranında görüntülenmesini sağlayan, özel bir Philips teknolojisidir.

 • Kolajlar ile eğlenin: tek görünümde birden fazla fotoğraf görüntüleyin

  Kolaj, ekran boyutundan küçük olan fotoğraflarda ortaya çıkan kalın kenarlıkları önlemek amacıyla farklı fotoğrafların rastgele ve otomatik bir şekilde bir arada görüntülendiği bir slayt gösterisi efektidir.

 • USB flash sürücüdeki fotoğrafları PC olmadan görüntüleyin

  USB flash sürücüde depolanan fotoğrafların kolayca görüntülenmesi ve paylaşılması için bir USB bağlantısı.

 • Hassas UI, kolay gezinme ve kontrol için 5 yönlü tuş takımı

  UI, ürünün tüm özelliklerinden zahmetsizce ve öğrenmek için zaman harcamadan faydalanmanıza yardımcı olacak, net ve anlaşılır yardımcı metinler ve grafikler içeren en az sayıda düğme ile mantıklı bir biçimde tasarlanmış ekran menüleri içerir.

 • Enerji tasarrufu için önceden ayarlanan zamanlarda otomatik açılma/kapanma

  Bir zamanlayıcı, PhotoFrame'i seçtiğiniz saatlerde açar ve kapatır; PhotoFrame enerji giderlerinden üçte bire kadar tasarruf etmenizi sağlayarak çevre koruması için enerji tüketimini azaltır.

 • Dikey veya yatay modlara uyarlama için otomatik fotoğraf yönlendirme

  Otomatik yatay/dikey algılama, PhotoFrame yönünü algılayan bir sensör içerir ve her fotoğrafı kendi doğru modunda görüntüler.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: