LIGHTSTRIP PLUS EU/UK EXT

  Işığınız daha uzağa ulaşsın

  Philips hue Lightstrip Plus 1 metrelik uzatma seti, mevcut Lightstrip Plus'ınıza kolaylıkla bağlanabilir. Işığı istediğiniz herhangi bir şekilde yaratın ve 10 metreye kadar uzatın. İstediğiniz odayı parlak beyaz ışıkla ve 16 milyon renkle canlandırın.

 • Işığınız daha uzağa ulaşsın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Işığınız daha uzağa ulaşsın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Işığınız daha uzağa ulaşsın

 • 1 metrelik esnek ışık, istenilen ölçüde uzatılabilir ve kesilebilir

  1 metrelik esnek ışık, istenilen ölçüde uzatılabilir ve kesilebilir

  hue Lightstrip Plus 1 metrelik uzatma, kolaylıkla bir hue Lightstrip Plus’a bağlanabilir. Neredeyse her biçimde şekillendirebilir ve neredeyse tüm sert zeminlere yerleştirmek için arkasındaki bandı kullanabilirsiniz. Gerekirse şeridinizi makas izleri üzerinden istenen ölçüye göre kesebilirsiniz. Lightstrip Plus'ı mobilyalarınıza, mutfak dolaplarının altına entegre edin veya yumuşak, dolaylı ışık ile mimari özellikleri vurgulayın. hue Lightstrips Plus, odanıza hayat verecek en çok yönlü ve sağlam ışık kaynağıdır.

 • İşlevsel ve dekoratif kullanım için yüksek ışık çıkışı

  İşlevsel ve dekoratif kullanım için yüksek ışık çıkışı

  1600 lümenlik yüksek ışık çıkışı ve toplam uzunluğunun ötesinde harika ışık kapsamına sahip hue Lightstrip Plus, hem dekoratif hem de işlevsel kullanım için yeterli ışık sağlar.

 • Sıcaktan soğuğa beyaz ışık tonları ve 16 milyon renkle oynayın

  Sıcaktan soğuğa beyaz ışık tonları ve 16 milyon renkle oynayın

  Işıkla oynayın ve hue uygulamasında 16 milyon renk arasından seçim yaparak ışığı ruh halinize uygun hale getirin. Philips hue Lightstrip Plus, ilk uzatmadan son uzatmaya tam renk tutarlılığı sunar. En sevdiğiniz fotoğrafı kullanın ve ışık serpiştirerek o özel anı yeniden yaşayın. Favori ışık ayarlarınızı kaydedin ve istediğiniz an tek dokunuşla geri getirin.

 • Philips hue ışıklarınızı filmlerle ve müzikle senkronize edin

  Philips hue ışıklarınızı filmlerle ve müzikle senkronize edin

  TV izleme deneyiminizi tüm odaya yayın ya da oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Bir üçüncü taraf uygulaması indirin ve Philips hue ile yapabileceğiniz büyüleyici şeyleri keşfedin. Alternatif olarak, ışığı favori müziğinizle senkronize edin ve her ritmi doyasıya yaşayın. İstediğiniz odayı dans pistine çevirin ve ışığın müziğinize nasıl tepki verdiğini görün. Üçüncü taraf uygulamalardan birini indirin ve Philips hue ile partiyi başlatın.

 • Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

  Sıcak beyazdan serin parlak gün ışığına

  Güzel, doğal beyaz ışık seçenekleriyle her an için doğru ambiyansı ayarlayın. Uygulamayı kullanarak enerjik gün ışığından rahatlatıcı sıcak beyaz ışığa herhangi bir beyaz ışık tonunu ayarlayın. Kontrolü ele alın ve ambiyansı siz belirleyin. Ne çok aydınlık. Ne çok karanlık. Tam istediğiniz gibi.

 • Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin

  Işıkla enerji toplayın, konsantre olun, okuyun ve dinlenin

  Işık ruh halimizi, davranışlarımızı, uyanıklığımızı ve rutinlerimizi etkiler. Uygulama aracılığıyla yaşadığınız ana en uygun ışığı ayarlayabilirsiniz. Philips hue enerji toplamanıza, konsantre olmanıza, okumanıza ve dinlenmenize yardımcı olur. Günlük rutinlerinizi keyif aldığınız anlara dönüştürün. Kendinizi farklı hissedin. Kendinizi daha iyi hissedin.

 • Işıklarınızı her yerde kontrol edin

  Işıklarınızı her yerde kontrol edin

  Nerede olursanız olun ışıklarınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Evden çıkarken ışıklarınızı kapatmayı unutup unutmadığınızı kontrol edin ve mesaiye kalacağınız zaman ışıklarınızı açın. Coğrafi sınırlama teknolojisi sayesinde ışıklarınız eve geldiğinizde otomatik olarak sizi karşılayabilir ve evden çıkarken kapanabilir. Akıllı ve kullanışlı yollarla hayatınızı sadeleştirin ve huzurlu olun.

 • Kolay ev otomasyonu için ışık programları oluşturun

  Kolay ev otomasyonu için ışık programları oluşturun

  Philips hue, Philips hue uygulamasındaki program işlevini kullanarak siz evde değilken evdeymişsiniz izlenimi yaratabilir. Eve geldiğinizde ışıkların açık olması için ışıkları önceden belirlenmiş bir zamanda açılacak şekilde ayarlayın. İsterseniz odaları farklı zamanlarda aydınlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ışıkların gece kademeli olarak kapanmasını da ayarlayabilirsiniz; böylece ışıkları açık bırakıp bırakmadığınızı düşünerek endişelenmezsiniz.

 • Işıkları kendi yönteminizle kontrol edin

  Işıkları kendi yönteminizle kontrol edin

  Philips hue ışıklarınızı Bridge'e bağlayın ve sınırsız olasılığı keşfetmeye başlayın. Işıklarınızı Philips hue uygulamasıyla akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol edin ya da ışıkları etkinleştirmek için sisteminize anahtar ekleyin. Tam Philips hue deneyimi için zamanlayıcıları, bildirimleri, alarmları ve daha birçok öğeyi ayarlayın.

 • 50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  50 adede kadar Philips hue ışığı bağlayın

  Philips hue Bridge'e (birlikte verilmez) 50 adede kadar ışık ve 10 adede kadar aksesuar bağlayabilirsiniz. Bir başlangıç seti veya ayrı bridge ile işe başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Daha sonra sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak ışıklarınızı tek bir parmak hareketiyle kontrol edebilirsiniz. Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketimli, güvenli ve güvenilir ZigBee teknolojisini kullanır. Sisteme sürekli olarak yeni özellikler ve geliştirmeler eklenir. Philips hue ürünlerinizin yazılım ve ürün yazılımı güncellemeleri sorunsuz bir şekilde kablosuz olarak gerçekleştirilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: