Hue Go

  Hue Go

  Her an, her yeri aydınlatın

  hue Go; beyaz ışık, 16 milyon renk ve doğal dinamik efektlerle istediğiniz anı aydınlatmanızı sağlayacak taşınabilir bir ışıktır. Ürünün üzerindeki kontrollerle ambiyansı istediğiniz gibi ayarlayın veya akıllı cihazınız aracılığıyla kullanabileceğiniz ek özellikler için hue köprünüze bağlayın. Tüm faydaları görün

 • Her an, her yeri aydınlatın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her an, her yeri aydınlatın

Size bağlı

 • Tüm odalarda atmosferi geliştirmek için taşınabilir ışık

  Işığı günlük yaşantınıza katın ve istediğiniz gibi hareket ettirin. Philips hue Go, 300'e varan lümen ışık çıkışı ile evinizdeki en çok yönlü ışıktır. Prize taktıktan sonra 16 milyona varan renk ile duvarlarınızı renklendirin veya beyaz, sarı, soğuk tonlardan tamamen parlak ya da kısık ışığa uzanan seçeneklerden birini seçin. Prizden çıkardığınızda taşınabilir bir şaheser haline gelen hue Go'yu taşıyarak atmosferi istediğiniz gibi ayarlayabilir ve etkinliklerinizde en iyi ışığı kullanabilirsiniz. Işıkla istediğiniz gibi oynayın; hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın.

 • Maksimum özgürlük için akıllı pil yönetimi

  Ortamı yeni ve yaratıcı şekillerde aydınlatın ve Philips hue'nun tüm bağlanabilirlik özelliklerinin tadını çıkarın. Philips hue Go, 1,5 saat şarj edildikten sonra 3 saate kadar kullanılabilen şarj edilebilir dahili bir pille çalışır. hue Go'yu prizden çekin ve evinizde istediğiniz herhangi bir yere taşıyın. Ayrıca, hue Go taşınabilir moddayken tamamen akıllı cihazınız ile yönetilebilir. Dahili akıllı pil yönetimi maksimum kullanımı garanti eder.

 • Işık efektini değiştirmek için ürün kontrolü

  Philips hue Go'yu, akıllı cihazınız elinizde değilken bile kullanışlı ve hızlı bir şekilde kontrol edin. Ürünün üzerinde yer alan akıllı kontrole basarak ışık ayarlarını doğrudan etkin hale getirin. 7 farklı ışık efektinden birini seçin: fonksiyonel sarı ışık, enerji veren beyaz ışık ve özel anlarınıza uygun 5 adet doğal dinamik ışık efekti.

 • Özel anlarınızı canlı ışıkla zenginleştirin

  Philips hue Go'da 5 adet patentli doğal dinamik efekt bulunur: Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ve Night Adventure. Doğru atmosferi yaratmak için her bir dinamik efekt kendine has bir renk akışı ve karışımına sahiptir. Romantik bir akşam yemeği, rahatlatıcı banyo keyfi veya ilham verici anlar için idealdir.

 • Günlük etkinlikleriniz için 4 ışık seçeneği

  Tüm işleriniz için en iyi ışığı elde edin. Philips hue, 4 adet ışık tarifi ile günlük etkinlikleriniz için optimum ışığı sunuyor. "Enerji" enerjinizi arttırmak için beyaz ve canlı ışık sunar. "Konsantrasyon" odaklanmanıza ve hassas şekilde ayarlanmış parlak beyaz ışıkla işlerinizi tamamlamanıza olanak tanır. "Okuma" okuma için ideal olan optimum sarı ışığı sunarak gözlerinizi yormaz. "Rahatlama" yumuşak sarı ışık ile rahatlamanıza yardımcı olur.

 • Günlük rutininize yardımcı olması için zamanlayıcıları ve ışık bildirimlerini ayarlayın

  Her güne taze bir başlangıç yapmak için doğal bir şekilde uyanın. Şimdiye kadarki en doğal uyanma deneyimiyle uyku düzeninizi kolaylaştırın. Bu Philips hue ışığı sizi nazik ve doğal bir şekilde uyandırır. Yavaş yavaş artan ışık yoğunluğu güneş ışığıyla uyanıyormuşsunuz hissini verir. Ayrıca zamanlayıcıları veya Philips hue'yu gelen aramalar, mesajlar, sosyal medya güncellemeleri, hava durumu ve akıllı cihazınızla yaptığınız ilgili diğer iletişimler konusunda sizi bilgilendirmesi için ayarlayabilirsiniz.

 • Müziğinize, televizyona ve oyunlara bağlanabilen ışık

  Üçüncü taraf uygulamaları kullanarak Philips hue ışıklarıyla en sevdiğiniz müzikle senkronize olan ışık efektlerinin keyfini çıkarın, AmbiLight TV deneyiminizi tüm odaya yayın veya oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

 • Daha fazla özellik ile akıllı cihazınız üzerinden tam kontrol

  Philips hue lambanızı hue köprüye bağlayın ve tüm aydınlatma olanaklarını keşfedin. Philips hue uygulaması veya hue için geliştirilmiş herhangi bir üçüncü taraf uygulaması ile hue lambanızı kablosuz olarak herhangi bir iOS veya Android cihazdan kontrol edin. Zamanlayıcı, bildirim, alarm ve katı olmayan güvenlik için coğrafi sınırlamayı ayarlayın ve eksiksiz hue deneyimi için eğlence sisteminizle senkronize edin.

 • Her zaman güncel

  Philips hue ışıklarınızı kontrol etmek için düşük güç tüketen, güvenli ve güvenilir bir teknoloji olan ZigBee'den faydalanır. Yeni özellikler ve iyileştirmeler sürekli olarak sisteme eklenir. Hem yazılım hem de donanım güncellemeleri kablosuz ve kusursuz biçimde doğrudan hue ürününüzde gerçekleştirilir.

 • 50 adede kadar hue ampulü ve lambası bağlayın

  Philips hue köprünüze 50 adede kadar ampul ve lamba bağlayabilirsiniz. Herhangi bir başlangıç seti ile başlayın ve Philips hue ürünlerini ekleyin. Ardından iOS ve Android akıllı cihazlar için geliştirilen sezgisel Philips hue uygulamasını kullanarak tek bir parmak hareketi ile ışıklarınızı kontrol edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: