Gücünü Android TV™'den alan 4K Süper İnce TV

  Gücünü Android TV™'den alan 4K Süper İnce TV

  Gücünü Android TV'den alan 4K Süper İnce LED TV

  Philips AmbiLux, Ambilight hakkında bildiğimiz her şeyin doruk noktasıdır. Ekrandaki aksiyonun, kusursuz biçimde yansıtılan renk ve hareket ile duvarınızda can buluşunu hayranlıkla izleyin. Bu, her gün keyfini çıkarmak isteyeceğiniz gerçekçi bir dünyadır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

AmbiLux Gücünü Android TV™'den alan 4K Süper İnce TV

164 cm (65 inç), 4K Ultra HD LED TV, Dört Çek., 16GB, genişletilebilir, DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS8901/12 Benzer ürünler bul

Gücünü Android TV'den alan 4K Süper İnce LED TV

Ambilight Projeksiyon ile

 • Dört Çekirdek ve dahili Android'in gücünü açığa çıkarın

  Philips Dört Çekirdekli işlemci, heyecan verici bir oyun deneyimi için Android'in gücüyle bir araya geliyor. Android ile TV'nizde süper hızlı, sezgisel ve keyifli bir şekilde gezinebilir, uygulama başlatabilir ve video oynatabilirsiniz.

 • 4K Ultra HD: Daha önce görmediğiniz çözünürlük

  Ultra HD TV, geleneksel Full HD TV'den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahiptir. 8 milyondan fazla piksel ve benzersiz Ultra Çözünürlük geliştirme teknolojimiz sayesinde, orijinal içerik ne olursa olsun daha iyi görüntüler elde edersiniz. Geliştirilmiş keskinlik, artırılmış derinlik algısı, üstün kontrast, akıcı doğal hareket ve kusursuz ayrıntıların tadını çıkarın.

 • Pixel Precise Ultra HD: canlı UHD Görüntü Kalitesini keşfedin

  4K Ultra HD TV'nizin her ayrıntısının tadını çıkarın. Philips Pixel Precise Ultra HD motoru, girilen herhangi bir görüntüyü ekranınızda etkileyici UHD çözünürlük ile sunar. Akıcı ancak keskin hareketli görüntünün ve olağanüstü kontrastın tadını çıkarın. Her zaman ve her kaynakta daha koyu siyahlar, daha beyaz beyazlar, canlı renkler ve doğal cilt tonlarını keşfedin.

 • Ambilight, müziğinizi takip ederken siz akışı hissedin

  Ambilight, müziğinizi takip ederken siz akışı hissedin

  Müzik ve Ambilight adeta birbiri için yaratılmış. İster müzik akışı yapıyor olun ister USB'den çalıyor olun veya bir müzik kanalını dinliyor olun Ambilight, müziğin dinamiklerini kusursuz bir şekilde takip eder ve buna göre tepki verir. Kendinizi havaya sokmak için çeşitli renk ön ayarları arasından seçim yapın veya rastgele parti modunu seçin. Parti başlasın!

 • Google Play store ve Philips app gallery: TV'nin ötesinde

  Google Play store ve Philips app gallery: TV'nin ötesinde

  Google Play store ve Philips app gallery, size filmler, TV, müzik, uygulamalar ve oyunlardan oluşan büyük bir çevrimiçi koleksiyon sunmak amacıyla geleneksel TV'nin ötesine geçer. 16 GB genişletilebilir bellek, tüm favori içeriklerinizi kaydetmeniz ve daha fazla uygulama yüklemeniz için fazlasıyla boş alan olduğu anlamına gelir.

 • Görüntüleme tarzınıza göre yeni içeriği keşfedin

  Görüntüleme tarzınıza göre yeni içeriği keşfedin

  Philips Smart TV ve Android izlemek istediğiniz içeriği zahmetsizce bulmanız için kişisel tavsiyelerde bulunuyor. Belirli bir içeriği mi arıyorsunuz? Güçlü içerik arama özelliği (Google tarafından geliştirildi) belirli TV şovlarını, filmleri, aktörleri ve hatta uygulamaları ve oyunları bulmanıza yardımcı olur.

 • Ambilight Projeksiyon: Sizi harekete geçiren aksiyon

  Bazı filmler sizi harekete geçirir, ancak Ambilight Projeksiyon bunu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Hareket halesi TV'yi sarar ve ekranda ne varsa kusursuz biçimde arkasındaki duvara yansıtır. Hassas teknoloji benzersiz gerçeklikte bir deneyim sunmak için üstün netliği, canlı renkleri ve mükemmel kontrastı bir araya getiriyor.

 • Ambilight + hue'yu oturma odanıza davet edin

  Ambilight deneyimini bir sonraki seviyeye mi taşımak istiyorsunuz? Hayatınıza hue'yu dahil edin. İsteğe bağlı Ambilight + hue sistemi ile hem odanızı hem de hayatınızı Ambilight'ın yarattığı harikalar ile doldurun.

 • Son dokunuşlar: Göründüğü kadar üstün performans gösteren bir TV

  Eviniz tarzınızı yansıtır. Zarif, sofistikte renkler ve yüzeyler seçip bunları özgün, kaliteli malzemelerle birleştirerek evinize uyum sağlayan TV tasarımları oluşturduk.

 • Tel örgü standı: özel tasarım hafiflik

  Tasarımcılarımız, yeni AmbiLux'un her bir ayrıntısını tabanına kadar özenle tasarladı. Yüksek kaliteli parlak krom yapısıyla, desteklediği TV gibi sofistike ve alışılmışın dışında bir temel sunuyor.

Tüm teknik özellikleri gör
 • EPG ve gerçek görünürlük (8 güne kadar) ülkeye ve operatöre bağlıdır.
 • Android Uygulaması teklifleri ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen ülkenizdeki Google Play Store'u ziyaret edin.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • (Philips) yalnızca belirli Philips oynatıcılarıyla uyumludur.
 • Google Cast fonksiyonelliği Google Cast Ready uygulamalar ve cihazlara tabidir. Daha fazla bilgi için lütfen Google Cast ürün sayfasını ziyaret edin.
 • Philips TV Remote uygulaması ve ilgili işlevler TV modeli, operatör ve ülkenin yanı sıra akıllı cihazın modeli ve İşletim Sistemine göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Smart TV uygulama teklifleri, TV modeli ve ülkeye göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.philips.com/smarttv.
 • USB kayıt özelliği sadece dijital kanallarda kullanılabilir, kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) tarafından sınırlanabilir. Ülke ve kanal kısıtlamaları uygulanabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: