myLiving Gömme spot lamba

Alya, mat krom 597731716 Benzer ürünler bul
  • Işık ve tasarımın akıllı birlikteliği

    Gömme spot lamba

    59773/17/16 Benzer ürünler bul

    Philips SmartSpot, şık tasarımıyla evinizin dekorunu tamamlayan akıllı aydınlatma çözümleri sunar. Spot lambaların minimalist gömme tasarımlarıyla sağladığı harika sıcak ışık, tüm iç mekanlara mükemmel şekilde uyar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Işık ve tasarımın akıllı birlikteliği

  • Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

    Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

    Kısma anahtarıyla Philips lambanın ışık yoğunluğunu ayarlayın (dahil değildir). Bu sayede ışık, bir özelliği vurgulamak ve samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her tür duruma göre ortam yaratmak için ideal hale gelir.

  • Birinci sınıf malzeme, uzun ömürlü

    Birinci sınıf malzeme, uzun ömürlü

    Philips SmartSpot aydınlatma armatürleri dökme alüminyum gibi yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

  • %40 enerji tasarrufu

    %40 enerji tasarrufu

    Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu ışıkla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Parlak yüksek kaliteli ışık

    Philips halojen lambalar, mükemmel ışıklarıyla istediğiniz alanları ön plana çıkarır veya odanızda güzel bir ambiyans yaratır. Lamba, genel aydınlatma için mükemmel bir açı olan 40° ışın açısıyla aydınlatma sağlar.

  • Mükemmel esneklik

    Philips SmartSpot, evinizin aydınlatmasında tüm kontrolü size veren gelişmiş bir ışık kaynağıdır. Birçok parçası serbestçe dönebildiğinden, ışığı en çok ihtiyacınız olan yere yönlendirmenizi sağlar.

  • Şık ve farklı tasarımlar

    Şık ve farklı, modern gömme tasarımlara sahip bu lambalar çıkıntı yapmadan veya odanızın dekorasyonunu bozacak garip şekiller oluşturmadan tavana tam oturur.

  • İç mekanınıza yönelik tasarlanmış spot aydınlatma

    Üstün ışık kalitesi ve şık tasarımıyla evinizin dekorunu tamamlayan bir akıllı aydınlatma çözümü arıyorsanız, Philips SmartSpot spot lambaları deneyin. Minimalist gömme tasarımlarıyla yaydığı harika sıcak ışık, tüm iç mekanlara mükemmel şekilde uyar.

  • Ultra uzun lamba ömrü

    1000 saate kadar ultra uzun lamba ömrüne sahip Philips lamba.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: