InStyle Spot lamba

Radar, alüminyum, LED 579284816 Benzer ürünler bul
  • Evinizi ışıkla dekore edin

    Spot lamba

    57928/48/16 Benzer ürünler bul

    Bu endüstriyel Philips LED spot lambalar istediğiniz yönde ayarlanabilir ve güçlü sıcak beyaz ışık sağlar. Minimalizmle çevrelenen gücün ve hassasiyetin tadını çıkarın. Hoş bir ortam oluşturmak için ışığı kısın. Alüminyum kaplamalı şık tasarımı keşfedin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evinizi ışıkla dekore edin

  • Tarzınıza uygun birçok uygulama ve görünüm seçeneği

    Tarzınıza uygun birçok uygulama ve görünüm seçeneği

    Evde tasarım yapmaktan ve en yeni tarzları ve temaları denemekten hoşlanıyorsanız, Philips inStyle'ı deneyin. Bu seri, özel malzemeler kullanılarak farklı renklerde üretilen dekoratif sarkıtlar ile duvar lambaları, tavan lambaları, zemin ve masa lambalarından oluşuyor.

  • Yüksek Güçlü LED

    Yüksek Güçlü LED

    Bu lambanın LED modülü, Philips tarafından 3 LED'i sentetik ve alüminyum bir muhafazada bir araya getirerek geliştirilmiş benzersiz bir çözümdür. Bu teknik, optimum ışık çıkışını ve %100 ışık rengi bütünlüğünü garanti etmektedir.

  • Sarı ışık etkisi

    Sarı ışık etkisi

    LED yeniliği sayesinde evinizi sarı ışıkla aydınlatın. Philips, 2700 Kelvin renk sıcaklığına ulaşan, sarı ışık veren en yeni nesil yüksek güçlü LED'leri sunar. Bu yenilik Philips aydınlatma armatürlerini bir üst düzeye taşıyarak şıklık ve atmosferi ışık ve enerji verimliliğiyle bütünleştirmenize olanak sağlar.

  • Yüksek ışık kalitesi ve güçlü ışık çıkışı

    Yüksek ışık kalitesi ve güçlü ışık çıkışı

    7,5 W'lık LED aydınlatma modülü, 40 W'lık bir ampullü lambaya eşdeğer ışık çıkışı sağlar (350 Lümen). Güçlü ışık çıkışıyla enerjiden tasarruf edin.

  • Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

    Kısma anahtarıyla ayarlanabilen ışık yoğunluğu

    Kısma anahtarıyla Philips LED lambaların ışık yoğunluğunu ayarlayın (birlikte verilmez). Bu sayede ışık, samimi bir akşam yemeğinden aileniz ve arkadaşlarınızla oturma odasında geçireceğiniz güzel bir akşama kadar her tür duruma göre ortam yaratmak için ideal hale gelir. Philips, çeşitli duvar kısma anahtarlarını test etmiş ve LED lambalarımızla uyumluluklarını onaylamıştır. Uyumlu kısma anahtarlarının bir listesi yüklemeler ve destek bölümünde bulunabilir.

  • Enerji tasarrufu

    Enerji tasarrufu

    Geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla daha az enerji tüketen bu Philips lambayla hem elektrik faturalarınızı düşürebilir hem de çevre koruması konusunda üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

  • Olağanüstü uzun kullanım ömrü

    Olağanüstü uzun kullanım ömrü

    Güvenebileceğiniz bir ışık kaynağı. Philips LED lambalar, en az 13.000 açma/kapama işlemiyle birlikte en az 20.000 saatlik kullanım ömrüne sahiptir (bu değer, günde ortalama 3 saatlik kullanımla 20 yıla eşdeğerdir). Philips LED lambalarla evinizde mükemmel bir ışık ortamına sahip olurken, bakım veya lamba değiştirme ile ilgili endişelenmeyeceksiniz.

  • Her yönde serbestçe döner

    Her yönde serbestçe döner

    Philips armatürün lamba başlığını istediğiniz yöne döndürebilir ve ışığı ihtiyaç duyduğunuz bölgeye yönlendirebilirsiniz.

  • Etkileyici, şık biçimler ve özel malzemeler

    Philips inStyle aydınlatma armatürleri, iç mekan dekorasyon öğelerinin en iyileriyle her eve mükemmel uyum gösterecek çok sayıda tarz sunacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok uygulama ve görünüm seçeneği sayesinde perde, mobilya, boya ve aksesuarlarla çok iyi uyum sağlayarak, evinizde istediğiniz görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Detaylara ve tasarıma verilen önem, iç dekorasyonda kişisel tarzınızı tam istediğiniz şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Sonuçta arkadaşlarınızın, ailenizin ve sizin çok hoşlanacağı davetkar bir ortam yaratılmış olur.

Tüm teknik özellikleri gör

Eco passport – Çevreci ürünlerimizin özelliklerine genel bakış

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: