Wi-Fi

  Cinema 21:9

  LCD TV

  Her gece bir gala

  142 cm (56") ultra geniş televizyon ekranında Blu-ray film veya HDTV izleme keyfi katlanıyor. Philips Cinema 21:9 LCD TV, orijinal 21:9 (2.39:1) film formatıyla mükemmel bir uyum içinde gerçek sinema benzeri geniş ekran izleme deneyimi sunuyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cinema 21:9 LCD TV

142 cm (56"), Full HD 1080p, dijital TV 56PFL9954H/12 Benzer ürünler bul

Her gece bir gala

21:9 film formatı ve Ambilight ile

 • Üstün izleme deneyimi için Ambilight Spectra 3

  Ambilight Spectra 3 ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra 3 ile filmler gerçek gibidir!

 • Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.

 • TV'nizde çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Philips Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • 200 Hz Clear LCD*, 1 ms performans: üstün hareketli görüntü netliği

  Üstün hareketli görüntü netliğinin keyfini çıkarın. Philips 200 Hz Clear LCD, LCD TV'lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 1ms'ye getirerek en hızlı araba kovalama sahnelerinde bile hareketin içinde kalmanızı ve otomobillerin ekranın altında uzaması gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

 • Cinema 21:9 en-boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  Cinema 21:9 en-boy oranı, altta ve üstte siyah şerit yok

  Pek çok TV 16:9 (ya da 1.78:1) en-boy oranına ve 1080p Full HD çözünürlüğe sahiptir. Hollywood filmlerinin en-boy oranı ise genellikle 2.39:1'dir. Yeni Philips Cinema 21:9 TV'ler yönetmenlerin kullandığı 21:9 (2.39:1) orijinal film formatıyla mükemmel uyumludur. Böylece istediğiniz her filmi orijinal en-boy oranında ve siyah çubuklar olmadan izleyebilirsiniz.

 • 2560 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  HDTV yayınları veya Blu-ray diskleri gibi Full HD kaynaklarının mükemmel görüntü kalitesinin keyfini Cinema 21:9 ile çıkarın. Bu benzersiz sinema formatlı ekran, 21:9 en-boy oranına uygun 2560x1080p çözünürlüğe sahiptir.

 • YouTube ve diğer sitelerden zengin web videosu seçeneklerinin keyfini çıkarın

  Net TV sayesinde YouTube ve diğer video web sitelerinden çok çeşitli videolara erişebilirsiniz. Videolar TV ekranınıza uygun hale getirildiğinden, en iyi kalitede çevrimiçi video keyfi için yapmanız gereken televizyon karşısına oturmak.

 • Bilgisayarınızdan video izlemek için DLNA PC ağ bağlantısı

  DLNA PC ağ bağlantısı, bilgisayarınızdan video izlemenize, fotoğraf görüntülemenize ve müzik dinlemenize olanak verir

 • DVB-T ve DVB-Kablo alıcı aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. Dahili alıcı üzerinden yüksek çözünürlüklü karasal yayın içeriğini almanıza olanak sağlar. Hem MPEG-2 hem de MPEG-4 formatları için DVB-Karasal ve DVB-Kablo sinyallerini destekler. Herhangi bir ek alıcıya gerek kalmadan olağanüstü ses ve görüntü kalitesine ulaşacaksınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 200 Hz Clear LCD, gelişmiş 100 Hz teknolojisi ile %50 çalışma hızında tarayıcı arka ışıklandırmayı bir arada sunarak saniyede 200 sahne göstermektedir.
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • DVB-C sadece belirli ülkelerde ve belirli operatörler için sağlanır. En güncel bilgiler TV'nin tip plakasında bulunabilir.
 • Net TV servis sunumu, ülkeye bağlıdır ve kullanım koşullarına tabidir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: